III Niedziela Wielkiego Postu - 27 marca 2011 r.

1. Dziś o godz. 17:15 Gorzkie Żale z nauką pasyjną i procesją. Serdecznie zapraszamy.

2. W piątek przypada I-szy piątek miesiąca. Kapłani będą odwiedzać chorych od godz. 9:00.

3. W sobotę 2 kwietnia o godz. 20:30 będzie odprawiona Msza św. z okazji rocznicy śmierci Jana Pawła II. Po Mszy św. będzie modlitwa na zewnątrz kościoła.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczną się REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE w naszej parafii. Plan rekolekcji wywieszony jest na tablicach ogłoszeniowych.

5. Do puszki przy KRZYŻU WIELKOPOSTNYM można składać ofiary na kwiaty do GROBU PANA JEZUSA.

6. Informujemy z wielką radością, że nasz parafianin Tomasz Władysław Chruścik, syn Tadeusza i Aliny, dnia 15 maja b.r. ma przyjąć święcenia diakonatu. Kleryka Tomka polecamy modlitwom naszych parafian.