V Niedziela Wielkiego Postu - 10 kwietnia 2011 r.

1. Składamy serdeczne podziękowanie na ręce dyrekcji szkół w naszej parafii i dla grona pedagogicznego za włączenie się i opiekę nad dziećmi i młodzieżą w czasie rekolekcji. Dziękujemy również za liczny udział w rekolekcjach i skorzystanie z Sakramentu Pojednania. Ksiądz Andrzej składa serdeczne „BÓG ZAPŁAĆ" za modlitwy i ofiary złożone na budowę kościoła.

2. O godz.17:00 Gorzkie Żale z nauka pasyjną i procesja

3. W najbliższy piątek 15 kwietnia tradycyjnie po Mszy św. wieczornej rozpocznie się DROGA KRZYŻOWA ulicami naszego miasta : od naszego kościoła ulicą Ogrodową, Kościelną i powrót do kościoła. Będzie to jedyna DROGA KRZYŻOWA w ten piątek.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Wielki Tydzień - NIEDZIELA PALMOWA. W palmy można będzie zaopatrzyć się przed kościołem. Ofiary uzyskane przeznaczone będą dla dziewcząt ze SŁUŻBY LITURGICZNEJ na dofinansowanie ich wyjazdu wakacyjnego.

5. Do puszki przy KRZYŻU WIELKOPOSTNYM można składać ofiary na kwiaty do GROBU PANA JEZUSA.

6. Prasa katolicka - ulotka