VI Niedziela Zwykła - 12 luty 2012 r.

1. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 16:00 będzie odprawiona w języku łacińskim.

2. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę samolotową do Rzymu i innych miast włoskich w kwietniu b.r.. Dokładniejsze informacje w gablotach ogłoszeniowych i u ks. Proboszcza. Zapisy w zakrystii lub kancelarii. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę , proszone są o opłacenie wyjazdu.

3. Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Mińskie Towarzystwo Muzyczne oraz Parafia p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Mińsku Mazowieckim zapraszają na koncert wokalno - instrumentalny:
„ Wiara Nadzieja i ..." autorstwa Marka Ałaszewskiego w wykonaniu Chóru Kameralnego MTM, chóru „ Cantate Domino", „Unplugged Orchestra" pod dyrekcją Michała Śmigielskiego.
Zapraszamy 19 lutego 2012 r. o godz. 17:00.
Patronat nad koncertem objął Burmistrz Miasta p. Marcin Jakubowski

4. Prasa katolicka - ulotka