I Niedziela Wielkiego Postu - 26 luty 2012 r.

1. Przypominamy, że:

a) W każdą niedzielę Wielkiego Postu:

• godz. 17:15 - Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, nauką pasyjną i procesją. Zapraszamy więc dziś na pierwsze Gorzkie Żale.

b) W każdy piątek Wielkiego Postu:

• godz. 15:00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego z Mszą Święta.
• godz. 16:00 - Droga Krzyżowa z udziałem dorosłych.
• godz. 17:00 - Droga Krzyżowa z udziałem dzieci.
• godz. 18:00 - Msza Święta.
• godz. 19:00 - Droga Krzyżowa z udziałem młodzieży, małżeństw i wszystkich chętnych

3. Jutro, w poniedziałek, 27 lutego o godz. 19:00 rozpocznie się na plebanii tzw. KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI. Zapisy na pierwszym spotkaniu.

4. W piątek 2 marca przypada I. piątek miesiąca. Kapłani będą odwiedzać chorych od godz. 9:00.

5. Spotkanie dla dzieci ze Służby Liturgicznej: BIELANEK, SYPACZEK I SCHOLI będzie w najbliższą sobotę o godz. 11 tej.
Najmłodsze dziewczynki będą miały próbę sypania kwiatów i spotykają się o godz. 11 w kościele. Starsze dzieci będą miały spotkania w grupach na plebanii.

6. W przyszłą niedzielę przypada I-sza niedziela miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja wewnątrz kościoła na Gorzkich Żalach o godz. 17:15. Zapraszamy zespoły parafialne do udziału w procesji.

7. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na potrzeby Misji św. w ramach dzieła „Ad Gentes".

8. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską u naszych parafian. Składamy serdeczne podziękowania za życzliwe przyjęcie księży, za możliwość spotkania, wspólną modlitwę. Dziękujemy również za ofiary złożone przy tej okazji, które będą przeznaczone na odnowienie naszej świątyni.

9. Do puszki przy Krzyżu Wielkopostnym można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa.

10. Są wolne intencje mszalne w tym tygodniu. Osoby zainteresowane, proszone są o zgłoszenie się dziś do zakrystii lub w tygodniu do kancelarii.

11. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Rzymu proszone są o opłacenie wyjazdu .

12. Prasa katolicka - ulotka.