III Niedziela Wielkiego Postu - 11 marca 2012 r.

1. Dziś o godz. 17:15 Gorzkie Żale z nauką pasyjną i procesją. Serdecznie zapraszamy.

2. Do puszki przy KRZYŻU WIELKOPOSTNYM można składać ofiary na kwiaty do GROBU PANA JEZUSA.

3. Jutro, 12 marca, na plebani odbędą się spotkania z rodzicami dzieci przystępującymi się w tym roku do pierwszej Komunii św. według następującego harmonogramu:

- o godz. 17:00 - S.P. ze Starej Niedziałki, -S.P. nr 1, -S.P. nr 5, - S.P. nr 6 i szkoła salezjańska
- o godz. 18:00 - S.P. nr 2 klasy II A, E, F
- o godz. 19:00 - S.P. nr 2 klasy II B, C, D, G

4. W środę o godz.19:00 w kościele odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku będą obchodziły rocznicę I. Komunii św.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczną się REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE w naszej parafii. Plan rekolekcji wywieszony jest na tablicach ogłoszeniowych.

6. Domowy Kościół /gałąź Ruchu Światło-Życie/ zaprasza 25 marca o godz. 16:00 na „RANDKĘ MAŁŻEŃSKĄ" do Miejskiej Szkoły Artystycznej przy ul. Armii Ludowej 23. Szczegóły na plakatach w gablocie przed kościołem.

7. W sobotę 14 kwietnia organizowana jest pielgrzymka do Sokółki /miejsca cudu eucharystycznego/ i do grobu ks. M. Sopoćki w Białymstoku. Koszt wyjazdu 50 zł. Dokładniejsze informacje w gablocie ogłoszeniowej i u ks. Tadeusza.

8. Parafialny Zespół Caritas prosi wszystkich parafian o włączenie się w dzieło pomocy najuboższym.
W kościele został wystawiony kosz, gdzie można składać trwałe produkty spożywcze i skarbona na wielkopostne ofiary pieniężne.
Pod chórem Caritas rozprowadza świece wielkanocne i skarbonki wielkopostne, które w Wielkim Tygodniu będziemy przynosili do kościoła. Chodzi tu o zrezygnowanie z konkretnej przyjemności i złożenie ofiary. Można dowiedzieć się jak przekazać na Caritas 1% ze swojego podatku.
Można też wylosować potrzebującą rodzinę albo osobę i zrobić dla niej paczkę.
Jesteśmy przekonani, że dzięki ofiarności parafian nikt nie zostanie bez pomocy.
Jeżeli ktoś zna taką potrzebująca rodzinę lub osobę może ją zgłosić wolontariuszom.
Wszystkim, którzy nas wspierają składamy serdeczne Bóg Zapłać!

Prosimy o modlitwę w intencji potrzebujących i Parafialnego Zespołu Caritas.

9. Prasa katolicka.