XIV Niedziela Zwykła

11 czerwca w czwartek święto św. Benedykta, opata, patrona Europy. Msze Św. o godz. 6.30, 7.00 i 18.00.

13 czerwca w sobotę po Mszy Św. wieczornej odbędzie się modlitwa różańcowa z figurą MB Fatimskiej.

W dniach od 13 do 16 lipca Siostry Karmelitanki z Nowych Osin zapraszają na obchody Triduum i Uroczystość MB z Góry Karmel. Szczegóły w gablocie.

Za tydzień przyjedzie do nas ze Słowem Bożym ks. Roman Woźnica, Klaretyn. Przed kościołem będzie możliwość złożenia ofiary na misje.

Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom i osobom zbierającym za ofiary na Radio Maryja i Telewizję Trwam w wysokości 3500 zł.

Bóg zapłać za ofiary na potrzeby Kościoła, parafii składane na tacę, w kancelarii, na konto parafialne. Bóg zapłać za ofiarę 500 zł i 1000 zł.

Przychodząc na Mszę Św. zadbajmy o godny i schludny ubiór i nie spóźnianie się.

Parafianom, jubilatom, solenizantom i pielgrzymom nawiedzającym nasze Sanktuarium życzymy obfitości łask Bożych i dobrego zdrowia. Wszystkim odpoczywającym na wakacjach i urlopach bezpiecznego i Bożego wypoczynku.

Zapraszamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna pod chórem. W tygodniku Idziemy” m.in. artykuł: „Małżeństwo do odkrycia” – Przygotowania do kapłaństwa w siedem lat, a do małżeństwa – w weekend?  - pyta ks. Robert Wielądek. „Nie taki ślub drogi” – Wesele nie musi kosztować fortuny. Jak je organizować z pomysłem i tanio. O Warszawsko-praskiej pielgrzymce na Jasną Górę 5- 14 sierpnia pod hasłem: „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła”. „W tygodniku „Gość Niedzielny”: Kulisy sporu o wystawę w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. „Matka własnego ojczyma” – opowieść wielokrotnej mistrzyni Kazachstanu w karate, która w kraju wielkiego stepu spotkała Jezusa. „Madonna wśród gór i jezior” – o sanktuarium w Einsiedeln położonym w szwajcarskich Alpach. Cena wszystkich gazet 3 zł oraz darmowy kwartalnik „Poranna Rosa”.