XI Niedziela Zwykła

Witamy serdecznie o. karmelitę Krzysztofa Pawłowskiego który do nas wygłosi Słowo Boże a po Mszy Świętej będzie można nabyć książki i dewocjonalia oraz złożyć ofiarę na klasztor.

Dzisiaj fundacja „Życie i rodzina” zapraszamy na prezentacje filmu dokumentalnego: „Miało nie żyć”. Naoczni świadkowie mówią o tym jak wyglądają realia aborcji w polskich szpitalach – jakie są procedury, jak mordowane są dzieci i co dzieje się z tymi, które przeżyją aborcję. Te wstrząsające historie wydarzyły się naprawdę. Opowiadają o nich pracownicy oddziałów ginekologiczno-położniczych, noworodkowych i sali porodowych, którzy osobiście zetknęli się z procederem mordowania dzieci. Serdecznie zapraszamy na godzinę 19.00 do salek budynku parafialnego.

Przypominamy że Nabożeństwa Czerwcowe odprawiane są po Mszy Świętej wieczornej.

Za tydzień po Mszach Świętych odbędzie się święcenie pojazdów. Ofiary z tego tyłu będą przeznaczone m.in. na kupno pojazdów dla misjonarzy za pośrednictwem organizacji Miva Polska.

Za tydzień przed kościołem odbędzie się zbiórka na potrzeby Dziennego Domu Pobytu dla osób starszych, który znajduje się w Mińsku Mazowieckim na ul. Granicznej.

W piątek o godz. 8.00 uroczyste zakończenie roku szkolego.

Z piątku na sobotę odbędzie się całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.

Pod chórem można nabyć prasę katolicką a w niej: w tygodniku „Idziemy” artykuły: „Skąd się wziął pomysł rozdziału Kościoła i Państwa?”, Czy krzyże w urzędach warszawskich według konstytucji zostały zdjęte z poszanowaniem prawa?  oraz „Jak materializm i życie bez Boga niszczy cywilizacje europejską.” Można też nabyć tygodnik „Gość Niedzielny” oraz dwumiesięcznik „Trwajcie w miłości”, a w nim: Nawrócenie wielkiego mistrza masonerii. Strategia masonerii w walce z Kościołem Katolickim. Ceny wszystkich tych czasopism promocyjne po 3 złote.