II Niedziela Wielkanocna - 15 kwietnia 2012 r.

1 .Dzisiaj Uroczystość Miłosierdzia Bożego.

Godz. 15.00 - Godzina Miłosierdzia / adoracja N. Sakramentu i procesja/. Można jeszcze zgłaszać intencje w zakrystii.

Godz. 16.00 - Uroczysta Msza św. zbiorowa w języku łacińskim.

Serdecznie zapraszamy zespoły parafialne i wszystkich wiernych.

2. Dziś o godz. 17:00 na plebanii spotkanie dla chrzestnych i rodziców, którzy będą chrzcić swoje dzieci w najbliższym czasie.

3. Dziękujemy tym wszystkim, którzy włączyli się w wielkanocne dzieło: „Paczka dla potrzebujących":
Naszemu, parafialnemu zespołowi „CARITAS", darczyńcom, którzy przygotowali paczki. Także tym, którzy złożyli ofiary do skarbony wielkopostnej oraz produkty spożywcze do kosza, dzieciom, które zbierały pieniądze do skarbonek, młodzieży Szkól Salezjańskich, która dostarczyła produkty spożywcze oraz pomagała przygotowywać paczki i je rozwozić. Dziękujemy tym, którzy własnymi samochodami dostarczali paczki potrzebującym, wolontariuszom Caritas, którzy to dzieło przygotowali i zrealizowali. Wszystkie te osoby włączamy do Koronki do Miłosierdzia Bożego w ramach Godziny Miłosierdzia i do Mszy św. o godz. 16:00.

4. Informujemy z wielką radością, że nasz parafianin Tomasz Władysław Chruścik, syn Tadeusza i Aliny, dnia 2 czerwca b.r. ma przyjąć święcenia kapłańskie. Diakona Tomasza i jego rodzinę polecamy modlitwom naszych parafian.

5. W najbliższą środę 18 kwietnia grupa parafian udaje się na pielgrzymkę do Rzymu. Jest to kolejny etap duchowego przygotowania parafii do jubileuszu jej powstania. Szczególnym dniem będzie Msza św. w Bazylice św. Piotra przy grobie Jana Pawła II. Będzie to 23 kwietnia o godz. 8:00. Prosimy o duchową łączność. Wstawiennictwu Jana Pawła II będziemy polecać całą naszą parafię.

6 . Prasa katolicka - ulotka.