Ogłoszenia Duszpasterskie - Nowy Rok 2011

1. Dziś NOWY ROK - UROCZYSTOŚĆ ŚW. BOŻEJ RODZICIELKI - ŚWIATOWY DZIEŃ POKOJU Msze św. wg porządku niedzielnego.

2. Jutro I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o 12:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja wewnątrz kościoła. Serdecznie zapraszamy zespoły procesyjne.

3. Jutro o godz. 17:00 spotkanie dla chrzestnych i rodziców dzieci, które będą chrzczone w najbliższym czasie.

4. W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego - Trzech Króli. Msze św. o 6:30, 8:00, 9:30, 18:00 i 20:00. Poświęcenie kredy i kadzidła na każdej Mszy św. Tradycyjnie taca w tym dniu przeznaczona jest na potrzeby Misji św. W czwartek kancelaria parafialna nieczynna.

5. Zainteresowane amazonki (panie po przebytej lub w trakcie choroby nowotworowej raka piersi) zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w salce w dolnej plebanii w dniu 7 stycznia 2011r. o godzinie 19.00."

6. Od poniedziałku rozpoczynamy wizytę duszpasterską - tzw. Kolędę.