III Niedziela Wielkanocna 22 kwietnia 2012 r.

1. W dniu dzisiejszym Ks. Adam Praszczałek, proboszcz Parafii Matki Bożej z Guadalupe w Budach Barcząckich głosi homilię na każdej Mszy św., zaś ofiary złożone dziś na tacę są przeznaczone na budowę kościoła w Budach Barcząckich. Księdza Adama i jego parafian polecamy naszym modlitwom.

2. W przyszłą niedzielę 29 kwietnia o godz. 11.00 dzieci z klas III szkół podstawowych będą obchodziły Uroczystość Rocznicy I Komunii Świętej.
Bardzo prosimy, by osoby spoza rodzin tych dzieci postarały się uczestniczyć we Mszy Św. o innej godzinie.

3. Ostatnie spotkania przygotowawcze (próby) dzieci z klas III odbędą się w poniedziałek i środę według ustalonego wcześniej porządku.

4. Spowiedź dzieci rocznicowych w piątek i sobotę według ustalonego i przekazanego dzieciom harmonogramu. Prosimy rodziców, aby postarali się wyspowiadać wcześniej w ciągu tygodnia, ponieważ inaczej spowiedź dzieci potrwa bardzo długo.

5. W poniedziałek 23 kwietnia 2012 roku odbędą się na plebani spotkania z rodzicami dzieci przystępujących do pierwszej Komuni św., według następującego harmonogramu:
16:00 i 17:00 SP z Niedziałki, SP nr 1, SP nr 5, SP nr 6 i szkoła salezjańska - godzina do wyboru
18:00 SP nr 2 klasy II A, E, F
19:00 SP nr 2 klasy II B, C, D, G

6. W poniedziałek 23 kwietnia obchodzimy uroczystość Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski. Msze św. będą o godz. 6:30, 8:00, 9:30 i 18:00.

7. W najbliższy wtorek Ks. Proboszcz nie będzie miał dyżuru w kancelarii.

8. W środę 25 kwietnia przypada Święto Św. Marka Ewangelisty i dzień imienin Ks. Marka. Z tej racji zapraszamy wszystkich na Mszę Św. w intencji solenizanta w środę o godz. 18.00.

9. Prasa katolicka - ulotka.