Poniedziałek Wielkanocny

Dziś porządek niedzielny z wyjątkiem, że nie będzie Mszy św. o godz. 16.00. Za dzisiejsze ofiary na KUL składamy serdeczne podziękowania.

Wspólnota „Nazaret” zaprasza na rekolekcje ewangelizacyjne 13 kwietnia o godz. 19.00 w naszym kościele przez 8 czwartków. Zaczynamy Mszą św. o godz. 18.00. Pierwsza konferencja o godz. 19.00.

Wspólnota „Nazaret” 14 kwietnia zaprasza na Drogę Krzyżową w intencji kapłanów po Mszy św. wieczornej.

Z racji Oktawy Wielkanocy, w najbliższy piątek można spożywać pokarmy mięsne.

Przez cały tydzień Nowenna do Miłosierdzia Bożego po Mszy św. o godz. 18.00, jedynie w piątek o godz. 15.00.

Przyszła Niedziela to Święto Miłosierdzia Bożego. W tym dniu o godz. 15.00 – specjalne nabożeństwo z koronką do Bożego Miłosierdzia. Msza św. o godz. 16.00 będzie Mszą św. zbiorową – intencje można zgłaszać w kancelarii.

Zmartwychwstały Pan podnosi nasze oczy ku niebu, byśmy nie zapatrzyli się w ziemię, ale szukali tego, co w górze i do tego, co w górze dążyli, bo tam jest Chrystus. Taka jest Chrystusowa mądrość dla tych, którzy zechcą ją przyjąć sercem. Niech radość Zmartwychwstania Chrystusa ogarnia i wypełnia nasze serca, aby świat widział w nas Jego szczęśliwych i odważnych świadków.  Niech Zmartwychwstanie będzie dla nas źródłem nadziei, światłem i mocą we wszystkich wydarzeniach życia. W imieniu wszystkich kapłanów posługujących w naszej parafii na czele z ks. Proboszczem życzymy Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Szczęść Boże!