V Niedziela Wielkanocna 06 maja 2012 r.

1. Przypominamy, że nabożeństwa majowe odprawiane będą w tygodniu po Mszy wieczornej o godz. 18:00, a w niedziele po Mszy św. o godz. 16.00.

2. Dziś przypada 1. niedziela miesiąca. Wystawienie N. Sakramentu, adoracja i procesja eucharystyczna będzie po Mszy św. o godz. 16:00 i nabożeństwie majowym. Serdecznie zapraszamy wszystkie zespoły parafialne.

3. Dziś o godz. 17:00 na plebanii spotkanie dla rodziców i chrzestnych dzieci, które będą chrzczone w najbliższym czasie.

4. We wtorek przypada Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika. Msze św. będą odprawiane o godz. 6:30, 8:00, 9:30 i 18:00. O godz. 18:00 będzie Msza św. zbiorowa. Intencje prosimy zgłaszać do kancelarii parafialnej.

5. W niedzielę 27 maja ks. Proboszcz będzie obchodził 25. rocznicę swoich święceń kapłańskich. Serdecznie zapraszamy na uroczystą Mszę św. dziękczynną o godz. 16:00. Po Mszy św. Ks. Proboszcz serdecznie zaprasza na piknik i grilla przy plebanii.

6. W przyszłą n niedzielę taca przeznaczona będzie na nasze Warszawsko - Praskie Seminarium Duchowne.

7. W dniu 10 czerwca przybędzie do naszej parafii ks. Biskup Kazimierz Romaniuk, w ramach przypadającej co 5 lat wizytacji kanonicznej. Z uwagi na to wydarzenie nie będzie chrztów w tę niedzielę . Wyjątkowo, chrzty w czerwcu będą w 3 i 4 niedzielę /t.j. 17 i 24 czerwca/.

8. Prasa katolicka - ulotka.