Zawierzeniem Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi

Zapraszamy do kościoła w piątek 25 marca b.r. (Uroczystość Zwiastowania Pańskiego) na godzinę 17.00. W jedności z Następcą Świętego Piota wzniesiemy modlitwy do Boga, odmawiając Akt Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi. O godzinie 17.15 droga krzyżowa, zaś o 18.00 Eucharystia z intencjią pokoju na Ukrainie i nawrócenia Rosji. W piątek cały dzień Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy adoracji.

W naszym dekanacie odbywa się też modlitwa w intencji o oddalenie zagrożeń dla Polski i Kościoła ze wschodu i zachodu w ramach tzw. siedmiu kościołów stacyjnych. Jeśli będziemy modlić się, te zagrożenia będą odsunięte za pomocą MB i św. Andrzeja Boboli. Trzecie spotkanie odbędzie się w sobotę 26 marca w naszym kościele. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 9.00, a zakończy o godz. 15.00 koronką do Bożego Miłosierdzia. Szczegóły w gablocie na plakatach.

.