VII Niedziela Zwykła

Dziękujemy kilku rodzinom za ofiary, które wpłacili na konto parafialne z racji Kolędy oraz osobom, które składają koperty na tacę lub w kancelarii.

Biblioteka parafialna czynna, w poniedziałki od 19.00 do 20.00 i w piątki od 17.00 do 18.00.

Dziś o godz. 17.00 katecheza przed chrzcielna.

We wtorek święto Katedry św. Piotra Apostoła.

W środę 23 lutego o godz. 18.00 Msza św. Grupy Modlitwy św. O. Pio poprzedzona różańcem o godz. 17.30. Po Mszy św. spotkanie w salce na plebanii.

W najbliższą sobotę zostanie odprawiona Msza św. o godz. 18.00 w intencji pokoju na świecie, zwłaszcza na Ukrainie, o nawrócenie grzeszników, a także o oddalenie zagrożeń duchowych płynących z zachodniej Europy. Modlitwa będzie trwała do godz. 21.00.

W każdą niedzielę jest Msza Św. zbiorowa o godz. 12.30. Można zamawiać intencje w kancelarii.

Za tydzień pod chórem, będzie możliwość złożenia ofiary na Radio Maryja i Telewizję Trwam

Prosimy o przestrzeganie zaleceń sanepidu w kościele i wokół kościoła.

W kościele pod chórem jest do nabycia prasa katolicka. W najnowszym numerze tygodnika „Idziemy”: Klikanie z głową – Dlaczego tak często padamy ofiarą przestępców internetowych? Nie daj się oszukać – Coraz więcej osób pada ofiarą przestępców wyłudzających dane osobowe, a w konsekwencji traci pieniądze. Jak rozpoznać oszustów? W „Gościu Niedzielnym”: List papieża Benedykta XVI stanowiący odpowiedź na stawiane zarzuty i artykuł wyjaśniający sprawę. Jest również do nabycia najnowsze „Miłujcie się”.