X Niedziela Zwykła 10 czerwca 2012 r.

1. Składamy serdeczne "BÓG ZAPŁAĆ" wszystkim osobom, które włączyły się w przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało, jak również w Procesję Eucharystyczną, szczególnie:

• Ołtarz 1 - s. Natanaela i p. Justyna Komorowska katechetka
• Ołtarz 2 - Ks. Paweł, p. Małgorzata Kowalczyk katechetka i młodzież ze Starej Niedziółki przygotowująca się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
• Ołtarz 3 - Ks. Marcin, ks. Cezary i wspólnota „ODNOWY W DUCHU ŚW." i ruchu „Światło - Życie"
• Ołtarz 4 - straż i s. Melania

• POLICJI I SŁUŻBOM PORZĄDKOWYM
• ZESPOŁOWI PROCESYJNEMU
• SŁUŻBIE LITURGICZNEJ : MINISTRANTOM, BIELANKOM, MAŁYM SYPACZKOM /s. Marzena/
• P. ADAMOWI - ORGANIŚCIE
• CHÓROWI - / P. DAREK/
• WSZYSTKIM, KTÓRZY W JAKIKOLWIEK SPOSÓB WŁĄCZYLI SIĘ W PRZYGOTOWANIE TEJ UROCZYSTOŚCI

2. W czasie oktawy Bożego Ciała, po nabożeństwie czerwcowym, procesja eucharystyczna wokół kościoła.

3. Dziś, przed godz. 8:00 przybędzie do nas ks. Biskup Kazimierz Romaniuk, w ramach kanonicznej wizytacji, która odbywa się co 5 lat. Na Mszy św. o godz. 12:30 udzieli naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania.

4. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po każdej Mszy św. poświęcenie wianków z kwiatów i ziół. Tradycyjnie jest to dzień adoracji Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o 6:30, 8:00, 9:30, 15:00 i 18:00. Po Mszy św. o godz. 18:00 procesja eucharystyczna. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzymanie się od spożywania pokarmów mięsnych.

6. W sobotę 16 czerwca 2012 r. minie pięć lat od powołania Parafialnego Zespołu Caritas. Zapraszamy wszystkich wolontariuszy Parafialnego Zespołu Caritas ( byłych i obecnych), darczyńców, sympatyków i potrzebujących na Mszę Świętą, która zostanie odprawiona w najbliższą sobotę o godz. 18:00. w intencji tych, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do powstania i rozwoju tego dzieła miłosierdzia oraz w intencji potrzebujących.
Polecamy modlitwie parafian wolontariuszy Caritas, darczyńców, sympatyków oraz potrzebujących.

7. W przyszłą niedzielę, 17 czerwca, w parafii w Wólce Mińskiej odbędzie się 6 PIKNIK RODZINNY. Dokładne informacje na plakatach w gablotach ogłoszeniowych.

8. Prasa katolicka -ulotka.