XXX Niedziela Zwykła

Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. Od poniedziałku do piątku o godz. 17.15 z konkursem dla dzieci, a dla dorosłych po Mszy św. o godz. 18.00.

W kancelarii, a także po Mszach św. niedzielnych pod chórem, przyjmujemy na wypominki roczne, jednorazowe, a także Msze św. Gregoriańskie, które będą odprawiane przez cały listopad.

Za dzisiejsze ofiary na misje wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

W czwartek święto św. Judy Tadeusza.

W niedzielę, 24 października, o godz. 14.30 oraz 31 października o godz. 16.30 w mińskim kinie Muza będzie wyświetlany film Fatima. To opowieść o objawieniach fatimskich.

Za tydzień ofiary zbierane na tace będą przeznaczone na dom katechetyczny.

Jest fundowana V stacja Drogi Krzyżowej. Koszt całkowity 28000 zł. Bóg zapłać mieszkańcom Natolina, Starej Niedziałki i 3 rodzinom z Niedziałki II – Kolonia oraz 5 rodzinom z Mińska Mazowieckiego za ofiary 8000 zł, które zostały przekazane wykonawcy. Dziękujemy również osobom zbierającym. Następna zbiórka będzie na wiosnę.

W kościele pod chórem jest do nabycia prasa katolicka. W najnowszym numerze tygodnika Idziemy” : Po co nam misje? Dlaczego Kościół prowadzi działalność misyjną i czy w dzisiejszych czasach zapał misyjny przygasł. Przesłanie z Sierra Leona – Diecezja warszawsko-praska od kilku lat prowadzi parafię misyjną w jednym z najbiedniejszych państw świata. W  „Gościu Niedzielnym: artykuł o Mińsku Mazowieckim. W „Miłujcie się” : Znaki obecności Pana Boga – ukazują nam cuda św. O. Pio.