XXIX Niedziela Zwykła

Dziękujemy serdecznie bratu Danielowi, który skierował do nas Słowo Boże, a po Mszach św. będzie możliwość złożenia daru na budowę studni na Madagaskarze.

Dziś Msza św. zbiorowa do Matki Bożej Mińskiej o godz. 12.30.

Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. Od poniedziałku do piątku o godz. 17.15 z konkursem dla dzieci, a dla dorosłych po Mszy św. o godz. 18.00.

W poniedziałek święto św. Łukasza Ewangelisty, patrona Służby Zdrowia. Pamiętajmy w naszych modlitwach za wszystkie osoby  zaangażowane w ratowanie ludzkiego życia.

We wtorek 19 października o godz. 19.00 kurs przedmałżeński.

W piątek wspomnienie św. Jana Pawła II papieża.

W sobotę 23 października o godz. 18.00 Msza św. Grupy Modlitewnej św. O. Pio poprzedzona różańcem o godz. 17.30. Po Mszy św. spotkanie w salce na plebani.

W kancelarii, a także po Mszach św. niedzielnych pod chórem, przyjmujemy na wypominki roczne, jednorazowe, a także Msze św. Gregoriańskie, które będą odprawiane przez cały listopad.

W niedzielę, 24 października, o godz. 14.30 oraz 31 października o godz. 16.30 w mińskim kinie Muza będzie wyświetlany film Fatima. To opowieść o objawieniach fatimskich.

Za tydzień o godz. 16.00 poświęcenie modlitewników ze Szkoły Podstawowej nr 4 z ul. Siennickiej.

Za tydzień ofiary zbierane na tace będą przeznaczone na Misje.

W kościele pod chórem jest do nabycia prasa katolicka. W najnowszym numerze tygodnika Idziemy” : Chrystus tak, Kościół nie? Co dziś oznacza wierzyć z Kościołem i w Kościół? Czas świeckich. W czasach kiedy pustoszeją kościoły i brakuje kandydatów do kapłaństwa, aktywizują się świeccy, zakładając nowe wspólnoty.  W  „Gościu Niedzielnym: Jak przygraniczne parafie pomagają migrantom. Wyznania – to świadectwo redaktora naczelnego dziennika „New York Post”, mówiące o jego nawróceniu z islamu na katolicyzm. W „Miłujcie się” : Jak się modlić – rady św. O. Pio.