XII Niedziela Zwykła - 24 czerwca 2012 r.

1. W dniu dzisiejszym na rozpoczęcie okresu wakacyjno-urlopowego, po każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo kierowców oraz samochodów i innych pojazdów mechanicznych. Jak co roku, do poświęcenia ustawiamy się przy bramie od strony ul. Ogrodowej w kierunku ul. Warszawskiej.

2. W piątek 29 czerwca kończy się Rok Szkolny. Zapraszamy na Mszę Św. o godz. 8.00 rano przedstawicieli wszystkich szkół z naszej parafii z pocztami sztandarowymi: dzieci i młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców. Niech to będzie nasze wspólne dziękczynienie Bogu za rok pracy szkolnej.

3. W piątek 29 czerwca Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 6:30, 8:00, 9:30 , 15:00 i 18.00. Taca tradycyjnie przeznaczona będzie na konserwację Bazyliki św. Piotra na Watykanie oraz działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej.

4. Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła to dzień imienin ks. Pawła Cudnego, którego polecamy modlitwom Parafian.

5. Za tydzień I-sza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Nie będzie procesji.

6. Jak co roku, od przyszłej niedzieli, w lipcu i sierpniu w niedziele nie będzie Mszy św. o godz. 16:00.

7. Prasa katolicka - ulotki