V Niedziela Wielkanocna

Dzisiaj ze Słowem Bożym przyjechał do nas O. Roman Rusek, Opiekun Krajowy Grup Modlitewnych O. Pio. Przed kościołem O. Roman będzie rozprowadzał książki. Ofiary będą przeznaczone na misje Ojców Kapucynów w Afryce.

Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które w naszym kościele są odprawiane w dni powszednie bezpośrednio po Mszy świętej wieczornej, natomiast w niedziele o godz. 17.00, podczas których odmówimy modlitwy Leona XIII do św. Józefa, za którą pod zwykłymi warunkami można uzyskać odpust zupełny.

Jutro z racji Uroczystości NMP Królowej Polski, Msze św. tak jak w niedzielę oprócz godz. 16.00. Prosimy o wywieszenie flag narodowych i maryjnych.

W tym tygodniu I piątek miesiąca. Spowiedź podczas Mszy św. o godz. 6.30, 7.00. 8.00, 15.00 i 18.00 oraz spowiedź przed I komunią św. dzieci grupy z Niedziałki 1,5,6 i Salezjańskiej o godz. 16.30.

W sobotę Uroczystość Św. Stanisława Bp i Męczennika. Msze św. o godz. 6.30. 8.00 i 18.00 Msza św. zbiorowa. Prosimy o zgłaszanie intencji w kancelarii. I Komunia św. o godz. 10.00 Stara Niedziałka, 1,5,6 część szkoły salezjańskiej.

Fundacja Aktywny Mińsk Mazowiecki zorganizowała wystawę „Polskie Symbole Narodowe”, którą patronatem honorowym objął Poseł Danel Milewski. Zachęcamy do zapoznania się z plenerową ekspozycją ustawioną na mińskim Starym Rynku. Wystawa będzie dostępna do 13 maja 2021.

Za tydzień taca będzie przeznaczona na nasze Seminarium Duchowne.

W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 I komunia św. dzieci ze szkoły w Niedziałce, 1, 5,6 i część salezjańskiej. Osoby nie związane z komunią św. prosimy o przychodzenie na inne godziny Mszy św.

Również w przyszłą niedzielę o godz. 18.50 spotkanie osób przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.

Bóg zapłać za dwie ofiary po 300 zł na dom katechetyczny, a także wpłacenie dokonane przelewem bankowym za ofiary na cele kultu religijnego w wysokości 2320 zł.

Prosimy o przestrzeganie zaleceń sanepidu w kościele i wokół kościoła.

Przypominamy, że nie wolno wprowadzać psów na teren cmentarza.

Dziękujemy za nakrętki i prosimy o dalsze ich przynoszenie.

W kościele pod chórem jest do nabycia prasa katolicka. W najnowszym numerze tygodnika „Idziemy” m.in. Jak czcić Maryję – O podstawach i granicach zdrowego kultu Matki Bożej. Dzień, który zmienił Polskę – Okoliczności uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz jej znaczenia dla Polski. W „Gościu Niedzielnym”: Czas Polaka wkurzonego – Kulturę solidarności zastąpiła kultura gniewu. Tylko co można na niej zbudować? Dodatek o Trzecim Postawaniu Śląskim w setną rocznicę jego wybuchu. Jest również dostępny Głos O. Pio.