V Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy Ks. prob. Jerzemu Daneckiemu za słowo Boże i życzymy mu wsparcia w budowie kościoła duchowego i dokończenie Domu Boga jaką jest świątynia. Teraz będzie możliwość złożenia ofiar na ten cel.

2. Dziękujemy wszystkim którzy nas księży przyjmowali po kolędzie, a także tych którzy błogosławieństwo kolędowe otrzymali w kościele i zanieśli je do swoich domów. Dziękujemy za dar modlitwy, zwłaszcza za nas kapłanów, wsparcie dobrym i zachęcającym słowem oraz za ofiary na funkcjonowanie kościoła oraz zakup cegiełek na fundamenty pod przyszły dom katechetyczny. Po odliczeniach dla księży za posługę zostało odłożone około 120 tyś złotych, 10300 zł z cegiełek. W styczniu 2000 złotych zostało przekazanych przez 13 rodzin na konto parafialne jako ofiary kolędowe. Jeszcze raz składamy serdeczne Bóg Zapłać.

3. Dziś po Mszy Świętej o godzinie 12.00 nabożeństwo z racji pierwszej niedzieli miesiąca

4. W czwartek  wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Dzień patronalny chorych. Życzymy wszystkim chorym powrotu do zdrowia, opieki Bożej i dobrych ludzi wokół siebie. Chorych z posługą kapłańską odwiedzimy w piątek po rekolekcjach wielkopostnych. W razie potrzeby zawsze udzielimy sakramentów.

5. Za tydzień przyjedzie do nas ze Słowem Bożym Ks. Marcin Ożóg. Po Mszach Świętych będzie możliwość złożenia ofiary na budowę kościoła w Miedzeszynie.

6. Prosimy o przestrzeganie zaleceń sanepidu w kościele i wokół kościoła.

7. Rodzice chorego dziecka dziękują za nakrętki i proszą dalej aż do odwołania o ich przynoszenie.

8. Kurs przedmałżeński rozpocznie się 26 marca o godzinie 19.00 w domu parafialnym.

9 . W kościele pod chórem jest do nabycia prasa katolicka.

W najnowszym numerze tygodnika "Idziemy": Hip-hop poświęcony – o naszym parafianinie ks. Adamie który przez muzykę dociera do młodzieży; Diabeł używa dzieci – złe duchy znajdują szczególną satysfakcje w demoralizowaniu dzieci. W tygodniku "Gość Niedzielny": Kto powinien decydować o tym kiedy zaprzestać uporczywej terapii, i na czym polega różnica między rezygnacją z uporczywej terapii a eutanazją. Jest też do nabycia „Miłujcie się” a w nim artykuł „Czy istnieje życie po śmierci.”