XIV Niedziela Zwykła 08 lipca 2012 r.

1. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu w niedziele nie ma Mszy św. o godz. 16:00.

2. W lipcu i sierpniu kiosk przy kościele otwarty będzie w niedziele tylko do godz. 13:30.

3. Trwa malowanie wnętrza naszego kościoła. Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

4. W tym tygodniu będą instalowane 2 następne witraże.

5. Osoby, które chciałyby zamówić Mszę św. gregoriańską w przyszłym roku, proszone są o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej.

6. Mimo tak dużych temperatur, serdecznie zwracamy się o godny strój, gdy przychodzimy na Mszę św. Pamiętajmy, że spotykamy się z Chrystusem Eucharystycznym, a nie jest to spotkanie z koleżanką, czy kolegą na plaży. Strój na Mszy św. jest wyrazem szacunku do Chrystusa i naszej wiary.

7. Fundacja „BYĆ WIĘCEJ" , właściciele pałacu w Rudnie k/ Kołbieli oraz Muzeum Ziemi Mińskiej zapraszają mieszkańców Mińska Mazowieckiego na PLENEROWY FESTIWAL SZTUK ARTYSTYCZNYCH z udziałem między innymi wielu artystów z naszego miasta.. Festiwal ten odbędzie się 15 lipca b.r. w Zespole Pałacowo - Parkowym w Rudnie k/ Kołbieli w godz. 10:00 - 20:00.

8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej