Niedziela Świętej Rodziny

Za ofiary na budowę Kościołów w naszej diecezji składamy serdeczne Bóg zapłać.

Dziś w czasie Mszy Św. o godz. 12.30 świętujemy jubileusze małżeńskie. Pragniemy w sposób szczególny świętować i dziękować Panu Bogu za rodziny i dar Sakramentu Małżeństwa.

29 grudnia we wtorek o godz. 18.00 Msza Św. Grupy Modlitwy Ojca Pio poprzedzona różańcem o godz. 17.30.

W czwartek 31 grudnia o godz. 17.00 Msza Św. dziękczynna za miniony rok z nabożeństwem i sprawozdaniem z pracy duszpasterskiej oraz z inwestycji jakie były dokonane w parafii. Za udział w tej Mszy Świętej i nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Msza Św. na zakończenie roku jest przeniesiona z 18.00 na 17.00 godz. Ze względu na obostrzenia sanitarne.

W czwartek 31 grudnia kancelaria parafialna będzie czynna tylko w godzinach porannych.

W piątek 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Msze Święte według porządku niedzielnego, z takim wyjątkiem, że nie będzie Mszy Świętej o godzinie 6.30. W tym dniu za udział we Mszy Świętej można także uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami i nie obowiązuje post.

W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy Św. o godz. 7.00 różaniec z racji I soboty miesiąca i rozważaniem, a o godz. 17.30 Różaniec Rodzinnych Róż Różańcowych i Msza Św. z racji I soboty miesiąca. Po Mszy Św. spotkanie Róż Różańcowych.

W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 12.30 nabożeństwo z racji pierwszej niedzieli miesiąca.

Od 2 stycznia kancelaria parafialna będzie czynna do godz. 17.30.

Za dwa tygodnie rozpoczniemy kolędę wg. zaleceń Ks. Biskupa. Szczegóły za tydzień. Rozpoczniemy od domków jednorodzinnych.

Dziękujemy za nakrętki plastikowe i prosimy o przynoszenie.

Przypominamy o obowiązku zachowania zaleceń sanepidu w kościele i wokół kościoła.

W kościele pod chórem jest do nabycia prasa katolicka. W najnowszym numerze tygodnika Gość Niedzielny: o Siostrach Karmelitankach, Pasieka – Kontra supermarket, Dotyk Boga. Jest również dwumiesięcznik Miłujcie się: Nawrócenie aborcjonistki. Przychodzi, ażeby nas zbawić i wiele interesujących artykułów.