XV Niedziela Zwykła - 15 lipca 2012 r.

1. Dziś o godz. 17:00 na plebanii spotkanie dla rodziców i chrzestnych, którzy będą chrzcić swoje dzieci w najbliższym czasie.

2. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu w niedziele nie ma Mszy św. o godz. 16:00.

3. W lipcu i sierpniu kiosk przy kościele otwarty będzie w niedziele tylko do godz. 13:30.

4. Trwa malowanie wnętrza naszego kościoła. Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

5. W tym tygodniu zostały instalowane 2 następne witraże./ w prezbiterium/.

6. Osoby, które chciałyby zamówić Mszę św. gregoriańską w przyszłym roku, proszone są o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej.

7. Mimo tak dużych temperatur, serdecznie zwracamy się o godny strój, gdy przychodzimy na Mszę św. Pamiętajmy, że spotykamy się z Chrystusem Eucharystycznym, a nie jest to spotkanie z koleżanką, czy kolegą na plaży. Strój na Mszy św. jest wyrazem szacunku do Chrystusa i naszej wiary.

8. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na remont naszej świątyni.

9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej