XVII Niedziela Zwykła - 29 lipca 2012

1. Osoby, które chciałyby zamówić Mszę św. gregoriańską w przyszłym roku, proszone są o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej.

2. Zbliża się czas pielgrzymek do Obrazu Matki Bożej. Z naszej parafii jak co roku ruszy grupa biało-złota z pielgrzymką Akademicką. Dlatego zachęcamy też do zapisów do niej. Odbędą się one w dniu dzisiejszym po każdej mszy św. przed zakrystią.

3. Dziś, po każdej Mszy św. będzie możliwość poświęcenia samochodu dla osób, które nie uczyniły tego na początku wakacji. Tradycyjnie samochody podjeżdżają do bramy przy ulicy Ogrodowej.

4. W pierwszą sobotę miesiąca sierpnia (4 sierpnia) z Kaplicy Szpitalnej do Kościoła w Wólce Mińskiej wraz z figurą Matki Bożej Fatimskiej wyruszy piesza pielgrzymka. Będzie ona dziękczynieniem za powołanie kapłańskie ks. Adama Kiesnera (syna byłej pracownicy Oddziału Ginekologiczno-Położniczego naszego szpitala) i innych księży. Dokładny plan pielgrzymki jest na tablicy ogłoszeniowej.

5. Również w sobotę, 4 sierpnia przez teren naszej parafii przejdzie Łomżyńska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Ze względu na śluby, które będą w tym czasie w naszym kościele, odpoczynek pielgrzymów będzie przy szkole w Starej Niedziałce. Serdecznie prosimy o wodę. W tygodniu można wodę przywozić na plebanię. W sobotę przywieziemy wodę do Starej Niedziałki.

6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej