Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Dziś gościmy ks. Adama Zelgę. Dziękujemy za Słowo Boże i życzymy Błogosławieństwa Bożego w budowie kościoła w Warszawie Wilanowie. Po Mszy Świętej będzie możliwość złożenia ofiary na ten cel.

2. Bóg zapłać za ofiary wpłacane na konto parafialne a także na tacę i do puszki w kościele.

3. Dziękujemy za nakrętki plastikowe, nadal można je przynosić.

4. W poniedziałek o godz. 18.00 Msza Święta w intencji zm. +ks. Artura Zawadki, byłego wikariusza naszej parafii.

5. We wtorek dzień Matki, o godz. 18.00 Msza Święta w intencji Matek i za zmarłe Matki.

6. W sobotę o godz. 19.00 Msza Święta w Wigilię Zesłania Ducha Świętego. Po Mszy Świętej czuwanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym.

7. W przyszłą Niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

8. Za tydzień przyjedzie do nas ks. Paweł pracujący w Kazachstanie. Wygłosi Słowo Boże i po Mszy Świętej będzie możliwość złożenia ofiary na Misje.

9. W tym roku pierwsza Komunia Święta dla chętnych przed wakacjami odbędzie się w następujących terminach: 1 grupa 6 czerwca o godz. 11.00, 2 grupa 13 czerwca o godz. 11.00, 3 grupa 20 czerwca o godz. 11.00, 4 grupa 27 czerwca o godz. 10.00, 5 grupa 27 czerwca o godz. 11.15. Grupy chętne na dodatkowe terminy przed wakacjami niech się zgłaszają do swoich katechetów, a katecheci do ks. Andrzeja.

10. W najnowszym numerze tygodnika „Idziemy” m.in. artykuły: „Apostolstwo cierpienia” – Jak uwięziony i zdradzony przez episkopat Prymas Wyszyński przeżywał swoje zjednoczenie ze zdradzonym i pojmanym Jezusem; oraz „Koronawirus kontra bezdomni” – Co kościelne instytucje charytatywne robią dla potrzbujących w czasie pandemii?. W „Gościu Niedzielnym” „Oblicza Maryi” w warszawskich kościołach, oraz specjalny dodatek o Polakach ratujących Żydów w czasie II wojny światowej. W dwumiesięczniku „Miłujcie się” artykuły: „Moc koronki do Miłosierdzia Bożego” oraz „Zmartwychwstały Jezus przezwycięża wszelkie zło”. Jest też do nabycia gazeta „Głos Ojca Pio”.