VI Niedziela Wielkanocna

1. Inspekcja Sanitarna zarządziła by w kościołach wierni zakładali maseczki ochronne. Każdy indywidualne ponosi za to odpowiedzialność.

2. Bóg zapłać za ofiary wpłacane na konto parafialne a także na tacę i do puszki w kościele.

3. Nabożeństwa Majowe ku czci Matki Bożej w tygodniu po Mszy Świętej o 18.00,  w niedzielę o godzinie 17.00.

4. Dziękujemy za nakrętki plastikowe, nadal można je przynosić.

5. Msza Święta gregoriańska w intencji ś. p. ks. Tadeusza  Zielińskiego będzie sprawowana przez cały miesiąc czerwiec. Godziny Mszy zostały zamieszczone na naszej stronie parafialnej

6. W tym roku pierwsza Komunia Święta dla chętnych przed wakacjami odbędzie się w następujących terminach: 1 grupa 6 czerwca o godz. 11.00, 2 grupa 13 czerwca o godz. 11.00, 3 grupa 20 czerwca o godz. 11.00, 4 grupa 27 czerwca o godz. 10.00, 5 grupa 27 czerwca o godz. 11.15. Grupy chętne na dodatkowe terminy przed wakacjami niech się zgłaszają do swoich katechetów, a katecheci do ks. Andrzeja.

7. W piątek rozpocznie sie nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Będzie ona odmawiana wraz z nabożeństwem majowym.

8. W sobotę o godz. 18:00 Msza Święta w intencji Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio, poprzedzona różańcem o godz. 17:30.

9. Jutro obchodzimy 100-lecie urodzin św. Jana Pawła II. Z tej okazji Msza Święta dziękczynna w poniedziałek o godzinie 18.00.

10. Za tydzień przyjedzie do nas ze Słowem Bożym Ks. Adam Zelga. Będzie możliwość złożenia ofiary na budowę kościoła w Warszawie Wilanowie.

11. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

12. W najnowszym numerze tygodnika „Idziemy” m.in. artykuły: „Gdzie jest katecheza?” – Jak to się stało, że w programie „Szkoły z TVP” nie ma lekcji religii; oraz „Nie dawano mu szans na przeżycie” – O cudownym uzdrowieniu z koronawirusa. W „Gościu Niedzielnym” „Jak dobrze, że urodziła to dziecko” -  Niewiele brakowało a św. Jan Paweł II by się nie narodził. W dwumiesięczniku „Miłujcie się” artykuły: „Cuda płynące z adoracji Eucharystycznej” oraz „Czego możemy się nauczyć od kardynała Wyszyńskiego”. Jest też do nabycia gazeta „Głos Ojca Pio”.