XVIII Niedziela Zwykła - 05 sierpnia 2012 r.

1. Dziś I-sza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Nie będzie procesji.

2. Dziś o godz. 17:00 spotkanie dla chrzestnych i rodziców, którzy będą chrzcić swoje dzieci w najbliższym czasie.

3. Jutro - 6 sierpnia - święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. będą odprawione o godz. 6:30, 8:00, 9:30 i 18:00.

4. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób włączyły się w przyjęcie Pielgrzymki Łomżyńskiej w naszej parafii. Podziękowanie za dostarczone napoje i inne artykuły żywnościowe. Szczególne podziękowania kierujemy do mieszkańców Starej Niedziałki, za tak wspaniałe przyjęcie pielgrzymów na ich terenie. Oddzielne podziękowanie kierujemy do Państwa Gromulskich. Msza św. dziękczynna w intencji tych wszystkich, którzy włączyli się w przyjęcie pielgrzymów będzie odprawiona 2 września o godz. 12:30 - w dniu rozpoczęcia Misji św. przed jubileuszem naszej parafii.

5. Ruchowi Światło -Życie i męskiej Służbie Liturgicznej z naszej parafii serdecznie dziękujemy za ufundowanie wizerunków św. Faustyny i ks. Sopoćki w oknach kaplicy na plebanii.

6. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na Dom św. siostry Faustyny w Ostrówku.

7. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę Busem dniach od 11 do 14 sierpnia na trasie: Lądek Zdrój, Nysa, Opole, Częstochowa - powitanie pielgrzymki. Koszt wyjazdu 370 zł, w tym noclegi, 2 posiłki i przewodnik. Informacje u Ks. Proboszcza.

8. Prasa katolicka - ulotka.