Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Dziś obchodzimy święto Miłosierdzia Bożego. Możemy uzyskać odpust zupełny odmawiając koronkę do Miłosierdzi Bożego. Ze względu na pandemię ci co nie mogą nawiedzić kościoła z obawy o swoje zdrowie są zwolnieni z tego obowiązku.

2. Dziś spowiedź pół godziny przed każdą Mszą Świętą. Przed Mszą Świętą będzie możliwość przyjęcia Komunii Świętej.

3. Do dnia dzisiejszego w Kościele może przebywać 5 osób. Kościół będzie otwarty cały dzień do Mszy Świętej wieczornej. Od jutra na podstawie wyliczeń w kościele może przebywać 71 osób przy zachowaniu 15 m2 na 1 osobę. Poza kościołem należy zachować czterometrowy odstęp od siebie, będą włączone głośniki

4. Dzisiaj Msza Święta zbiorowa o godzinie 16.00.

5. Od poniedziałku cmentarz będzie otwarty przy zachowaniu na własną odpowiedzialność odstępów 4m od osoby.

6. W czwartek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

7. W sobotę święto św. Marka Ewangelisty. Ks. bp. Markowi i solenizantom życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej.

8. Ze względu na pandemię I Komunie Święte są planowane na wrzesień. Pierwsza grupa 13 września, i następne terminy od tej niedzieli.

9. Bóg zapłać za ofiary składane do puszki w kościele i na tacę w kościele. Dzięki tym ofiarom nasza świątynia i służba Boża może funkcjonować. Jest też możliwość wpłaty na konto parafialne. Numer konta podany na stronie internetowej parafii a także w gablocie.