XIX Niedziela Zwykła - 12 sierpnia 2012 r.

1. W środę 15 sierpnia przypada Uroczystość Wniebowzięcia N.M. Panny. Msze św. będą odprawiane będą według porządku niedzielnego. Po każdej Mszy św. będzie poświęcenie ziół i kwiatów.

2. W piątek 17 sierpnia o godz. 15:00 w naszym kościele będzie odprawiona uroczysta Msza św. z okazji 92. rocznicy zakończenia Bitwy Warszawskiej /"cudu nad Wisłą"/ i 12. rocznicy koronacji Matki Bożej Hallerowskiej. Mszy św. będzie przewodniczył i homilię wygłosi Ks. Biskup Marek Solarczyk. Po Mszy św. na Rynku przy Pomniku Niepodległości dalsza część uroczystości według ceremoniału wojskowego, a później koncert przy Domu Kultury. Dokładny plan uroczystości umieszczony jest na plakatach. Pozostałe Msze św. będą o 6:30, 7:00, 8:00 i 18:00. Serdecznie zapraszamy.

3. W sobotę 15 września planowana jest parafialna pielgrzymka autokarowa do Lichenia. Koszt wyjazdu 50 zł. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii parafialnej

4. Prasa katolicka - ulotka