XX Niedziela Zwykła - 19 sierpnia 2012 r.

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie 92. rocznicy zakończenia Bitwy Warszawskiej i 12. rocznicy Koronacji obrazu Matki Bożej Hallerowskiej.

2. Dziś o godz. 17:00 na plebanii spotkanie dla rodziców i chrzestnych, którzy mają chrzcić swoje dzieci w najbliższym czasie.

3. W sobotę 15 września planowana jest parafialna pielgrzymka autokarowa do Lichenia. Koszt wyjazdu 50 zł. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

4. Informujemy, iż decyzją władz naszej diecezji ks. Marek Jeznach został zwolniony z obowiązków wikariusza w naszej parafii i mianowany wikariuszem w parafii N.M.P. Matki Łaski Bożej w Halinowie. Natomiast Ks. Marcin Kaczmarski mianowany wikariuszem parafii Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie.

Dziękując ks. Markowi i ks. Marcinowi za 4. letnią pracę wśród nas, życzymy obu księżom wielu łask, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na nowych placówkach. Uroczyste pożegnanie księży będzie na Mszy św. o godz. 11:00.

5. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie akatolicki Ośrodek Adopcyjno - opiekuńczy.

6. Prasa katolicka - ulotka