ARKADIUSZ GUT, kawaler z parafii Zwiastowania Pańskiego w Zamieniu i ILONA GRABOWSKA, panna z parafii tutejszej.

KRZYSZTOF MUSIK, kawaler z parafii św. Jana Chrzciciela w Mińsku Mazowieckim i PATRYCJA KOWALCZYK, panna z parafii tutejszej.

ANDRZEJ GRZEGORZ MACIEJEWSKI, kawaler z parafii św. Jana Chrzciciela  w Cegłowie i KATARZYNA WIELECHOWSKA, panna z parafii tutejszej.

GRACJAN ZBIGNIEW KRASNY, kawaler z parafii św. Jana Chrzciciela  w Cegłowie i MAGDALENA NOJAK, panna z parafii tutejszej.

ŁUKASZ DAWID WITOWSKI, kawaler z parafii Matki Bożej z Guadalupe w Budach Barcząckich i KAROLINA JADWIGA SZCZYGIELSKA, panna z parafii tutejszej.

JAKUB MŁODUCHOWSKI, kawaler i PATRYCJA NALAZEK, panna - oboje z parafii tutejszej.

KAMIL WINIAREK, kawaler z parafii tutejszej i DIANA KOPERA, panna z parafii św. Antoniego w Mińsku Mazowieckim.