JACEK SUCHOCKI, kawaler z parafii św. Jana Chrzciciela i św. Wojciecha w Poświętnem i AGATA PIEŃKOWSKA , panna z parafii tutejszej.

PAWEŁ PIETRASIK, kawaler z parafii Św. Trójcy w Borowiu i ANNA URSZULA CISZKOWSKA, panna z parafii tutejszej.

PIOTR PIĘTKA, kawaler i PAULINA DOMAŃSKA, panna - oboje z parafii tutejszej.

MICHAŁ KAMIŃSKI, kawaler i ANNA ŻURAW, panna - oboje z parafii tutejszej.

RAFAŁ AUGUSTYNIAK, kawaler i KINGA OKLESIŃSKA, panna - oboje z parafii tutejszej.

DAMIAN SZUBA, kawaler i SYLWIA KSIĄŻEK, panna  oboje z parafii tutejszej.

ŁUKASZ GAŁĄZKA, kawaler z parafii Zwiastowania Pańskiego w Zamieniu i DIANA BAKUŁA, panna z parafii tutejszej.

BARTOSZ DĄBROWSKI, kawaler z parafii tutejszej i MARIA STARZAK, panna z parafii. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rzeszowie

WOJCIECH STANISŁAW KORCZYŃSKI, kawaler i ANNA KĄKOLEWSKA, panna - oboje z parafii tutejszej.

SEBASTIAN OSIŃSKI, kawaler z parafii św. Piotra z Alkantary i św. Antoniego z Padwy w Węgrowie i KAROLINA KRYCZYK, panna z parafii tutejszej.