XXI Niedziela Zwykła 2012 - 26 sierpnia 2012 r.

1. W dniu dzisiejszym w liturgii obchodzimy Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej.

2. W sobotę 1 września przypada 73. rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w swoich modlitwach o wszystkich poległych w czasie wojny.

3. W przyszłą niedzielę, 2 września w naszej parafii rozpoczynamy Renowację Misji św. przed 590. rocznicą powstania naszej parafii. Nauki będą głosić ojcowie Redemptoryści. Plan Misji wywieszony jest w gablotach ogłoszeniowych.

4. W przyszłą niedzielę przypada I. niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12.30 adoracja N. Sakramentu i procesja eucharystyczna. Zapraszamy wszystkie zespoły parafialne.

5. Od przyszłej niedzieli będzie Msza św. w niedzielę o godz.16.00.

6. Informujemy, iż decyzją władz naszej diecezji od dzisiaj pracę w naszej parafii rozpoczynają: ks. Kamil Wdowiak i ks. Zbigniew Skowyra.
Obu kapłanów polecamy modlitwom parafian i opiece M.B. Hallerowskiej.

7. Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego będzie odprawiona w poniedziałek 3 września o godz. 8.00. Prośba do rodziców o przypilnowanie swoich dzieci, aby nowy rok szkolny rozpoczęły z Panem Bogiem.

8. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę autokarową do Lichenia proszone są o opłacenie wyjazdu.

9. Mińskie Towarzystwo Muzyczne zaprasza na 4. Festiwal Orkiestr Dętych dziś od godz. 17:00 przy Miejskim Domu Kultury.

10. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza na VI „Piknik Sportowo - Rekreacyjny" na przyszłą niedzielę od godz. 13:00 na stadionie MOSiR przy ul. Sportowej 1 w Mińsku Mazowieckim.

11. Prasa katolicka