JACEK GRUBA, kawaler i JOANNA KRYCZKA, panna  oboje z parafii tutejszej.

KRZYSZTOF STANISŁAW KRAWCZYK , kawaler z parafii św. Stanisława Biskupa w Tęgoborzu i MILENA KOWALCZYK , panna z parafii tutejszej.

TOMASZ GRYZ, kawaler z parafii św. Jana Chrzciciela w Stanisławowie i MARTA ANNA MAKAREWICZ, panna z parafii tutejszej.

ŁUKASZ SZCZEPEK, kawaler z parafii tutejszej iKATARZYNA GNIADO, panna z parafii. Św. Antoniego w Mińsku Mazowieckim

MICHAŁ STOLARSKI, kawaler z parafii św. Anny w Piasecznie i ZUZANNA SZOSTAK, panna z parafii tutejszej.

TOMASZ GAWRYŚ, kawaler z parafii Miłosierdzia Bożego w Rudzienku i MARIA GABRIELA KOWALSKA, panna z parafii tutejszej.