RAFAŁ SUJAK, kawaler z parafii św. Michała Archanioła w Mińsku Mazowieckim iEWELI NA ALEKSANDRA JACKIEWICZ, panna z parafii tutejszej.

MARIUSZ BOCIAN, kawaler z parafii Matki Bożej Królowej Polski w Gocławiu i PAULINA BARBARA ROGALSKA , panna z parafii tutejszej.

TOMASZ WOJTYŃSKI, kawaler z parafii św. Mikołaja w Dobrem i IWONA URBAŃSKA , panna z parafii tutejszej.

MACIEJ MAZUR, kawaler i ZUZANNA GABRIELA BOŻYM, panna oboje z parafii tutejszej.

MARIUSZ PIOTR ROJEK, kawaler z parafii Prostyń i ILONA DANUTA KULMA , panna z parafii tutejszej.

MACIEJ STANISŁAW SZOSTAK, kawaler z parafii św. Jana Chrzciciela w Cegłowie i MARTA RUTKOWSKA , panna z parafii tutejszej.