01-03-2015

Konferencja dla rodziców i chrzestnych w dniu dzisiejszym o godz. 17 w salce domu parafialnego. Natomiast spotkanie dla kółek różańcowych w niedzielę za tydzień po mszy św. o godz. 12.30.

W dniu dzisiejszym obchodzimy ogólnopolski dzień pamięci o Żołnierzach Wyklętych, czyli działaczach niepodległościowego podziemia po II wojnie światowej. W ich intencji o godz. 12.30 zostanie odprawiona w naszym kościele msza święta, a po niej będzie dalszy ciąg uroczystości w różnych punktach miasta, o czym informuje plakat w gablocie ogłoszeń. Przed kościołem natomiast dziś zbiórka pieniędzy na rzecz identyfikacji, ekshumacji i godnego upamiętnienia mogił Żołnierzy Wyklętych.

01-03-2015

W KAPLICY SZPITALNEJ P.W. ŚWIĘTEGO DUCHA

W środę 4 marca 2015 r. o godz. 9.00 w Kaplicy Szpitalnej p.w. Świętego Ducha rozpoczniemy Jerycho Różańcowe. Przed Najświętszym Sakramentem będziemy modlić się w intencji naszego Szpitala i Przychodni, w intencji wszystkich Pracowników i Pacjentów, w intencji naszych Rodzin i całej Ojczyzny oraz o pokój na Świecie.

Pielgrzymka do Chorwacji, Medjugorje, Austrii i Czech

13-19 IV 2015

22-02-2015

Porządek kolędy w najbliższych dniach:

22-02-2015

W Środę Popielcową rozpoczęliśmy Wielki Post, czas pokuty i nawrócenia, przygotowujący nas do najważniejszych obchodów liturgicznych roku kościelnego – Świąt Wielkanocnych. Jednym z najważniejszych elementów przeżycia Wielkiego Postu jest udział w rekolekcjach, które rozpoczną się w naszej parafii w IV Niedzielę Wielkiego Postu. Będzie je prowadził dla dorosłych i dzieci ks. Kazimierz Seta, proboszcz parafii w Otwocku Ługach, a dla młodzieży zespół kleryków z naszego seminarium duchownego. Szczegóły na temat rekolekcji podamy w późniejszym czasie.

15-02-2015

Zbliżamy się do zakończenia tegorocznej wizyty duszpasterskiej, zwanej kolędą. Pozostały jeszcze następujące ulice:

15-02-2015

Jak ogłaszaliśmy przed tygodniem w dniu dzisiejszym po mszach świętych ogólnodiecezjalna zbiórka do puszek na leczenie i rehabilitację chorych dzieci

W dniu dzisiejszym społeczny komitet „Dziękujemy za wolność” w ramach obchodów 71 rocznicy tzw. Wielkiej Wsypy organizuje inscenizację aresztowania Jana Paruzela. Rozpocznie się ona ok. godz. 13.30 w parku miejskim. Natomiast w najbliższy wtorek 17 lutego o godz. 8 Zespół Szkół ze Starej Niedziałki zaprasza na uroczystą mszę świętą upamiętniającą rocznicę tego wydarzenia.

14-02-2015
Msze sprawowane w nastepujących intencjach
09-02-2015
W tym tygodniu msze sprawujemy w intencjach:

Strona 1 z 56  > >>