24-04-2016

Bóg zapłać za ofiary złożone na Radio Maryja i TV Trwam. W sumie zebrano 3250 zł.

Dziękujemy też za dzisiejsze ofiary na Ukrainę.

Dziś o godz. 11.00 dzieci z naszej parafii będą przeżywały Rocznicę I Komunii Świętej. Dzieci i rodziców polecamy modlitwom parafian. Prosimy osoby nie związane z tą uroczystością o wybranie innych godzin Mszy świętych.

17-04-2016

Dziś można wesprzeć Radio Maryja i TV Trwam przez złożenie ofiary na tacę w czasie ogłoszeń.

Konferencja dla rodziców i chrzestnych dziś o godzinie 17.00 w sali domu parafialnego.

17-04-2016
10-04-2016

Mińskie Towarzystwo Muzyczne zaprasza dziś do naszego kościoła na koncert wokalno - instrumentalny - MUZYKA BAROKU w wykonaniu Chóru Kameralnego Mińskiego Towarzystwa Muzycznego oraz Kwartetu smyczkowego. Koncert odbędzie się po Mszy św. o godz. 12.30.

10-04-2016

03-04-2016

Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Ofiary złożone dziś na tacę będą przeznaczone na dzieła charytatywne „Caritas” w naszej diecezji.

W ramach Święta Pułkowego organizowanego przez Towarzystwo 7 Pułku Ułanów Lubelskich, dziś o godz. 12.30 zostanie odprawiona w naszym kościele Msza św., po której odbędą się uroczystości i piknik na placu Stary Rynek.

Dziś I Niedziela Miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i Procesja Eucharystyczna. Zachęcamy panów do włączenia się do Asysty Procesyjnej.

03-04-2016

27-03-2016

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do uświetnienia liturgii Triduum Paschalnego: kapłanom, panu organiście, panu kościelnemu, ks. Kamilowi oraz wszystkim, którzy wykonali dekoracje ołtarza wystawienia czyli tzw. ciemnicy i Grobu Pańskiego, siostrze zakrystiance szczególnie za piękne dekoracje kwiatowe, chórowi, lektorom, ministrantom, bielankom, sypaczkom, osobom niosącym baldachim, sztandary i feretrony w procesji rezurekcyjnej, Straży Pożarnej, Policji i Straży Miejskiej. Wszystkim składamy serdeczne: Bóg zapłać.

Strona 1 z 68  > >>