26-10-2014
W tym tygodniu modlimy się w następujących intencjach:
26-10-2014

Poświęcenie modlitewników dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. dla szkoły podstawowej przy ul. Siennickiej dziś o 16.00; 9.XI – dla SP przy ul. Dąbrówki, 16.XI – dla SP w Starej Niedziałce i dzieci z pozostałych szkół.

Podobnie, jak w ubiegłą niedzielę, po mszach świętych przy stoliku z tyłu kościoła można pobrać odpowiednie formularze oraz zgłaszać wypominki za naszych zmarłych. W ciągu tygodnia wypominki przyjmujemy w zakrystii po mszach świętych oraz w kancelarii parafialnej w godzinach jej otwarcia.

Jak ogłaszaliśmy w ubiegłą niedzielę w związku z bardzo małą frekwencją w czasie mszy świętej i procesji wypominkowej w dniu 1 listopada na cmentarzu, przenosimy je do kościoła. Tak więc zarówno 1 jak też 2 listopada msza święta gregoriańska i procesja z czytaniem wypominek będzie wyłącznie w kościele.

19-10-2014
W tym tygodniu modlimy się w następujących intencjach:
19-10-2014

W dniu dzisiejszym trwa ogólnopolska akcja liczenia wiernych obecnych na mszach świętych.

Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tace, które jak ogłaszaliśmy, zostaną przeznaczone na działalność misyjną Kościoła.

Konferencja dla rodziców i chrzestnych przed sakramentem Chrztu świętego w dniu dzisiejszym o godz. 17 w salce domu parafialnego.

Skład rady duszpasterskiej

Parafii p.w. Narodzenia NMP w Mińsku Maz.

12-10-2014

Dziś przeżywamy dzień papieski pod hasłem „Świętymi bądźcie”. Jak co roku w tym dniu ofiary składane do puszek po mszach świętych są przeznaczone, w ramach fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, na stypendia dla zdolnej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin, stanowiące żywy pomnik świętego Jana Pawła II.

05-10-2014

W dniu dzisiejszym, z racji pierwszej niedzieli miesiąca po mszy św. o godz. 12.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna. Po procesji spotkanie dla kółek różańowych.

Zapraszamy dziewczęta, chętne do włączenia się w grono bielanek lub sypaczek, aby zgłosiły się do Sióstr - s.Margaret i s.Cecylii – w dniu dzisiejszym w sali nad zakrystią kościoła  20 minut przed Mszą Św. o godz. 12.30.

02-10-2014
Kurs przedmałżeński w naszej parafii rozpoczyna się w poniedziałek 29 września o 19.00 na plebanii. Będzie obejmował kilkanaście spotkań w poniedziałki, czwartki i soboty. Zapisy na pierwszym spotkaniu
02-10-2014

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE