23-11-2014
Zapraszamy do zapoznania się z intencjami.
23-11-2014

W dniu dzisiejszym po mszach świętych w całej naszej diecezji zbiórka do puszek na odbudowę zniszczonej przez pożar katedry w Sosnowcu. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyłączą się do tego szczytnego dzieła.

Rozpoczynamy kolejną turę przygotowań młodzieży z naszej parafii do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy gimnazjalistów z klas trzecich na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w dniu dzisiejszym o godz. 19 w kościele. Natomiast w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 19 młodzież będzie miała swoje rekolekcje na rozpoczęcie czasu przygotowania do tego sakramentu.
16-11-2014
Zapraszamy dp zapoznania się z intencjami na nadchodzący tydzień
16-11-2014

Dziękujemy za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tace, które – jak ogłaszaliśmy –  w całej diecezji zostaną przeznaczone na przygotowanie Światowych Dni Młodzieży w 2016 roku.

Spotkanie dla kółek różańcowych w dniu dzisiejszym po mszy św. o godz. 12.30.

Poświęcenie modlitewników dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. dla szkoły podstawowej w Starej Niedziałce i dzieci z pozostałych szkół dziś o godz. 16.

Konferencja dla rodziców i chrzestnych przed sakramentem Chrztu świętego również dziś o godz. 17 w salce domu parafialnego.

12-11-2014
Zaprasamy do zapoznania się z intencjami na nadchodzący tydzień
Napisał: Proboszcz
08-11-2014

Pierwsze spotkanie nowo utworzonej Parafialnej Rady Duszpasterskiej dziś o godz. 19 w domu parafialnym.

Poświęcenie modlitewników dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. dla szkoły podstawowej przy ul. Dąbrówki dziś o godz. 16.00; 16.XI – dla SP w Starej Niedziałce i dzieci z pozostałych szkół.

Spotkanie dla kółek różańcowych w przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 12.30.

W najbliższy wtorek 11 listopada Święto Odzyskania Niepodległości. Msze święte w tym dniu w naszym kościele będą o godz. 6.30, 8, 9.30, 12.30 i 18. Po mszy świętej o godz. 12.30 odbędą się uroczystości na rynku przed kościołem, z udziałem władz samorządowych naszego miasta i powiatu. W tym dniu natomiast kancelaria parafialna jest nieczynna.

02-11-2014

Lista dzieci jadących na wycieczkę w dniu10 listopada 2014 r.
do Wielgolasu i Wólki Dłużewskiej

02-11-2014

W dniu dzisiejszym Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze święte  jak w każdą niedzielę. Po mszy świętej o godz. 16 (będzie to druga msza św. gregoriańska za zmarłych) procesja z czytaniem wypominków jednorazowych, wewnątrz budynku kościoła. Od poniedziałku msza święta gregoriańska z czytaniem wypominków listopadowych będzie odprawiana codziennie o godz. 8.

Po mszach świętych przy stoliku z tyłu kościoła można jeszcze zgłaszać wypominki za naszych zmarłych.

W dniach od 1 do 8 listopada włącznie codziennie można uzyskać odpust zupełny za zmarłych za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych.
01-11-2014
W tym tygodniu modlimy się:
01-11-2014

W dniu dzisiejszym msze święte w tym dniu w naszym kościele o godz. 6.30, 8, 9.30, 11, 12.30 i 18. Po mszy świętej o godz. 12.30 (będzie to pierwsza msza św. gregoriańska za zmarłych) procesja z czytaniem wypominków jednorazowych, wewnątrz budynku kościoła.

Jutro 2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze święte w tym dniu, jak w każdą niedzielę. Po mszy świętej o godz. 16 (będzie to druga msza św. gregoriańska za zmarłych) procesja z czytaniem wypominków jednorazowych, wewnątrz budynku kościoła. Od poniedziałku msza święta gregoriańska z czytaniem wypominków listopadowych będzie odprawiana codziennie o godz. 8.

Strona 1 z 52  > >>