28-06-2015

28-06-2015

Dziś po mszach świętych zbiórka do puszek na stypendia dla księży z naszej diecezji przebywających na studiach.

Mińskie Towarzystwo Muzyczne zaprasza na koncert „Requiem” Mozarta, który odbędzie się w dniu dzisiejszym o godz. 14.00 w naszym kościele.

21-06-2015

21-06-2015

Dziś po mszach świętych poświęcenie pojazdów i modlitwa o bezpieczne wyjazdy wakacyjne.

Również dziś, z racji trzeciej niedzieli miesiąca czerwca, po mszy św. o godz. 12.30 nabożeństwo do Matki Bożej Hallerowskiej.

W środę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze święte w tym dniu w naszym kościele o godz. 6.30, 8, 9.30 i 18.

14-06-2015

Nasze drużyny zdobyły 2 mistrzowskie tytuły w kategorii gimnazjum i open oraz brązowy medal w kategorii szkoły podstawowej.

Mistrzowie Diecezji 2015

14-06-2015

W dniu dzisiejszym w naszym mieście uroczystość odsłonięcia i poświęcenia popiersia prezydenta Lecha Kaczyńskiego, zmarłego tragicznie w katastrofie smoleńskiej. Z tej okazji w naszej świątyni uroczysta msza św. z udziałem wielu znakomitych gości o godz. 12.30, a po niej przemarsz ul. Warszawską do skweru Prezydenta Kaczorowskiego i tam dalszy ciąg uroczystości.

Również dzisiaj o godz. 18 nowo wyświęcony ks. Robert Kowalski odprawi w naszym kościele msze świętą prymicyjną.

Wszystkie bielanki zapraszamy dziś po wieczornej Mszy św., czyli około godz. 19 na spotkanie do sali nad zakrystią. Na to spotkanie bielanki przynoszą swoje stroje. Prosimy też wszystkich, którzy zrezygnowali ze służby a mają stroje bielańskie lub strój scholi w domu, by przynieśli je do zakrystii.

07-06-2015

07-06-2015

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania procesji eucharystycznej z okazji Święta Bożego Ciała: panom organiście, kościelnemu, siostrze zakrystiance, chórowi parafialnemu, ministrantom, lektorom, bielankom, sypaczkom, panom niosącym baldachim, osobom, które przygotowały poszczególne ołtarze, a więc: kółkom różańcowym, grupie Odnowy w Duchu Świętym, młodzieży z Ruchu Światło – Życie, siostrom loretankom i Ochotniczej Straży Pożarnej z Mińska Mazowieckiego, policjantom zabezpieczającym trasę procesji i wszystkim pozostałym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia procesji.

31-05-2015

Strona 1 z 60  > >>