17-07-2016

17-07-2016

Serdecznie dziękujemy ks. Henrykowi za słowo Boże i za modlitwę za nas kapłanów i całą naszą wspólnotę i życzymy księdzu by Bóg wspierał odradzający się Kościół na Białorusi.

10-07-2016
Do sakramentu małżeństwa przygotowują się
10-07-2016

Dziękujemy ks. Zbigniewowi za słowo Boże i świadectwo i życzymy pomocy Bożej w posłudze misyjnej. Po Mszy św. przed kościołem można złożyć ofiary na wsparcie jego działalności misyjnej.

Ofiary zebrane dziś na tacę będą przeznaczone na pokrycie kosztów związanych z przybyciem ok. 70 osób z Ukrainy na Światowe Dni Młodzieży. Będą oni w naszej parafii przez 5 dni, w czasie których parafia ma zapewnić im i wolontariuszom m.in. obiady, przejazdy i pokryć inne koszty związane z ich pobytem.

03-07-2016

W dzisiejszą niedzielę:

- z racji I niedzieli miesiąca, po Mszy św. o godz. 12:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Nie będzie procesji.

- o godz. 17.00 w salce Domu Parafialnego konferencja dla rodziców i chrzestnych przed sakramentem Chrztu świętego.

Dzieci wyjeżdżające z siostrami Loretankami do Mikoszewa przychodzą na Mszę św. we wtorek o godz. 7.00 rano. Wyjazd jest po Mszy św..

03-07-2016

26-06-2016

Komunikat Ks. Arcybiskupa Henryka Hosera SAC ws. Światowych Dni Młodzieży w Diecezji Warszawsko-Praskiej

26-06-2016

Wczoraj wieczorem w czasie ulewnej burzy została zalana ul. Kościelna i woda wdarła się do kościoła i zakrystii. Zostały również podtopione salki i kotłownia w Domu Parafialnym. Dziękujemy bardzo Straży Pożarnej i osobom, które pomogły usuwać szkody.

19-06-2016

W dniu dzisiejszym

- po Mszach świętych poświęcenie pojazdów i modlitwa o bezpieczne wyjazdy wakacyjne. Poświęcenie będzie się odbywało tradycyjnie przy bramie kościoła od ul. Ogrodowej. Prosimy o podjeżdżanie w kierunku ul. Warszawskiej.

- o godz. 12.30 w naszym kościele zostanie odprawiona Msza św. koncelebrowana w int. ś.p. prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego a także dziękczynna w int. naszego byłego proboszcza ks. prałata Stanisława Wołosiewicza w 50-lecie kapłaństwa. Życzymy mu dużo Łask Bożych, opieki Matki Bożej Hallerowskiej i zdrowia.

Strona 1 z 71  > >>