Dyrygenci

Dariusz Maćkowiak

© Photogaphy by Mariusz WojdaUrodzony we wrześniu 1982r. w Siedlcach. Absolwent PSM I i II ST. w Siedlcach w klasie fortepianu. Student Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie na Wydziale Edukacji Muzycznej - specjalność dyrygentura chóralna (w klasie ad. dr hab. Katarzyny Sokołowskiej) oraz Podyplomowego Studium Emisji Głosu w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Od 2000 roku współpracuje z Chórem Katedralnym w Siedlcach. Jest dyrygentem Chóru Parafialnego Cantate Domino działającego przy naszej parafii od września 2005r. oraz Chóru Parafialnego im. o. Piotra Sadownika działającego przy parafii św. Teresy w Siedlcach od lutego 2006r. Od marca 2004 roku do maja 2007 był chórzystą Chóru Katedralnego Diecezji Warszawsko-Praskiej Musica Sacra. Od kwietnia 2006r. pracuje jako instruktor w Chórze Akademickim Uniwersytetu Warszawskiego.

Adam Krywiczanin

Opiekun