• Prezes - p. Irena Bakuła
  • Skarbnik - p. Renata Bentkowska

zwykli członkowie

• p. Anna Kowalska

Ustalono comiesięczne spotkania roboczo - formacyjne w pierwszą sobotę miesiąca, po Mszy świętej o godzinie 8:00. Pierwsze takie spotkanie ma odbyć się 7 lipca. Wysunięto sugestię aby Msze te były sprawowane według formularza o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny.

Podjęto inicjatywę optymalizacji funkcjonowania sklepiku parafialnego, która będzie realizowana na bieżąco. Dzięki informacjom i życzliwemu nastawieniu s. Krystyny rozpoczęto prace koncepcyjne nad optymalizacją duszpasterstwa chorych, rozdawaniem paczek świątecznych i organizacją letniego wypoczynku dzieci i młodzieży.

Obecnych i przyszłych członków oraz prace nowopowstałego Zespołu pozostaje powierzyć Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny i łaskawości Tego, który pod tym sercem znalazł schronienie.

Łaska Pana Jezusa ze wszystkimi!