PAWEŁ LECHNIO, kawaler i ANNA KAROLINA CYRAN, panna oboje z parafii tutejszej.

MICHAŁ KALINOWSKI, kawaler i MICHALINA KOWALSKA, panna oboje z parafii tutejszej.

PAWEŁ OLSZEWSKI, kawaler z parafii św. Antoniego w Mińsku Mazowieckim i MAGDALENA SZCZEPANIAK, panna z parafii tutejszej.

ADAM RADZISZEWSKI, kawaler z parafii tutejszej i WIOLETTA NOWAKOWSKA, panna z parafii św. Stanisława w Siennicy.

PRZEMYSŁAW PERZANOWSKI, kawaler z parafii św. Michała Archanioła w Mińsku Mazowieckim i AGATA GRUBA, panna z parafii tutejszej.

DARIUSZ JARZĘBSKI, kawaler z parafii tutejszej i MAŁGORZATA STAŃCZYK, panna z Parafii Zbuczyn.