PATRYK DZIUGIEŁ, kawaler z parafii tutejszej i PAULINA STAWISIŃSKA, panna z parafii św. Antoniego w Mińsku Mazowieckim.

KONRAD NOWAKOWSKI, kawaler z parafii św. Mikołaja w Dobrem i PAULINA NOWAK, panna z parafii tutejszej.

MATEUSZ ŚLĄZEK, kawaler z parafii tutejszej i KATARZYNA GRUSZCZYŃSKA, panna z parafii Podwyższenia Krzyża Św. w Ciepielowie.

ADAM WĄSOWSKI, kawaler z parafii tutejszej i ANNA PAPIEROWSKA, panna z parafii św. Brata Albertą Chmielowskiego w Kętrzynie.

RADOSŁAW RYNK, kawaler z parafii tutejszej i AGATA JULIA CHRZANOWSKA, panna z parafii MB Częstochowskiej w Zielonce.

ŁUKASZ GAŁGANOW, kawaler i SYLWIA WIERCIOCH, panna

oboje z Mińska Mazowieckiego z parafii tutejszej.

KAMIL TOMASZ STRYJEK, kawaler z parafii Przemienienia Pańskiego w Tłuszczu i EWELINA ŻAK, panna z parafii. tutejszej

KAMIL KOWALCZYK, kawaler z parafii św. Stanisława BM w Siennicy i ANNA AGNIESZKA ŻAK, panna z parafii tutejszej.

PRZEMYSŁAW WADAS, kawaler z parafii Kościoła Starokatolickiego Mariawitów p.w. Trójcy Przenajświętszej w Wiśniewie i NATALIA JURCZAK, panna z parafii tutejszej.

ADRIAN GŁUCHOWSKI, kawaler z parafii tutejszej i JUSTYNA PRZYBOROWSKA, panna z parafii św. Michała Arch. w Mińsku Maz..

ŁUKASZ JAN PIERZCHAŁA, kawaler z parafii św. Stanisława Bpa. w Tęgoborzu i JUSTYNA KOWALCZYK, panna z parafii tutejszej.