KAMIL KOWALCZYK, kawaler z parafii św. Stanisława BM w Siennicy i ANNA AGNIESZKA ŻAK, panna z parafii tutejszej.

PRZEMYSŁAW WADAS, kawaler z parafii Kościoła Starokatolickiego Mariawitów p.w. Trójcy Przenajświętszej w Wiśniewie i NATALIA JURCZAK, panna z parafii tutejszej.

ADRIAN GŁUCHOWSKI, kawaler z parafii tutejszej i JUSTYNA PRZYBOROWSKA, panna z parafii św. Michała Arch. w Mińsku Maz..

ŁUKASZ JAN PIERZCHAŁA, kawaler z parafii św. Stanisława Bpa. w Tęgoborzu i JUSTYNA KOWALCZYK, panna z parafii tutejszej.

BOGDAN STANISŁAW OSIŃSKI, kawaler z parafii Najświętszego Zbawiciela w Warszawie i NATALIA WIĘCKOWSKA, panna z parafii. tutejszej