Zaproszenie na modlitwę w intencji szpitala

Zapraszamy do Kaplicy Szpitala na modlitwę w intencji naszego Szpitala i Przychodni, wszystkich Pracowników i Chorych w poniedziałek 22 maja 2017 r.

Program czuwania modlitewnego

godz. 12.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu

godz. 12.30 – Różaniec – część radosna

godz. 14.00 – Różaniec – część światła

godz. 15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego

godz. 15.15 – Msza św. w intencji Szpitala i Przychodni,

wszystkich Pracowników i Chorych

22 maja jest dniem Liturgicznego Wspomnienia św. Rity, patronki od spraw trudnych i beznadziejnych.

Po Mszy św. modlitwy za wstawiennictwem św. Rity i możliwość ucałowania jej relikwii. Do tego nabożeństwa można dołączyć własne intencje.

godz. 17.00 – Różaniec – część bolesna

godz. 19.00 – Nabożeństwo Majowe

godz. 19.20 – Droga Krzyżowa

godz. 20.00 – Różaniec – część chwalebna

godz. 21.00 – Apel Jasnogórski i zakończenie czuwania w kaplicy

Modlitwa w intencji Szpitala i Przychodni, wszystkich Pracowników i Chorych  będzie kontynuowana w dnia 26 – 27 maja b.r. podczas Pielgrzymki pracowników naszego szpitala do Łagiewnik, Wadowic, Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem-Krzeptówkach oraz na Jasną Górę w ramach Ogólnopolskiej Pielgrzymki Pracowników Służby Zdrowia.

Kapelan Szpitala

ze Wspólnotą Modlitewną