VI Niedziela Wielkanocna

- po Mszy św. o godz. 12.30 Nabożeństwo do Matki Bożej Hallerowskiej.

- konferencja dla rodziców i chrzestnych o godzinie 17.00 w sali domu parafialnego.

W poniedziałek 22 maja

- Liturgiczne Wspomnienie św. Rity z Cascii, patronki od spraw trudnych i beznadziejnych.

- w Kaplicy Szpitala, w godz. 12.00 – 21.00 czuwanie modlitewne w intencji naszego Szpitala i Przychodni, wszystkich Pracowników i Chorych. O godz. 15.15 zostanie odprawiona w tej intencji Msza św. Pełny program czuwania modlitewnego jest w gablocie ogłoszeniowej i na stronie internetowej naszej parafii.

Dziękujemy bardzo 1-szej grupie dzieci I-szo Komunijnych za piękną modlitwę w Białym Tygodniu oraz 82 dzieciom za ofiary na misje w wysokości 2125,- zł.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Na Mszy św. o godz. 11.00 kolejna grupa dzieci z naszej parafii przystąpi do I Komunii świętej. Prosimy osoby nie związane z tą uroczystością o wybranie tego dnia innych godzin Mszy świętych.

Krajowe Duszpasterstwo Służby Zdrowia zaprasza do udziału w Rekolekcjach Pracowników Służby Zdrowia i 93 Ogólnopolskiej Pielgrzymce Służby Zdrowia na Jasną Górę w dniach 26-28 maja 2017 r. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej naszej diecezji.

Zapraszamy na XXI Spotkanie Młodych "Lednica 2000". Wyjazd 2 czerwca o godz. 23.00. Planowany powrót do Mińska 4 czerwca ok. godz. 8.00. Zgłoszenia i szczegółowe informacje na stronie parafialnej.

Dziękujemy bardzo za ofiary na Seminarium Duchowne w wysokości 11900,-zł.

Dziękujemy anonimowemu ofiarodawcy za dar 300,- zł. na potrzeby Kościoła.

W kościele pod chórem jest do nabycia prasa katolicka.

W najnowszym numerze tygodnika „Idziemy” m.in. artykuły: Kto się wtrąca?” – jak Matka Boża wtrąca się do polityki; „Zadanie z Fatimy” – do czego zobowiązała nas Matka Boża w Fatimie?; oraz „Prorocka misja trwa” – czy przepowiednie fatimskie już się wypełniły?

W tygodniku „Gość Niedzielny” m.in. artykuły: Konstytucja to nie eksperyment” - trzeba uznać Pana Boga za niezmienne źródło prawa, wartości i obiektywnego porządku prawnego; oraz „Co mają robić katolicy w świecie, który jak nigdy dotąd odrzuca Boga?”