MICHAŁ KOT, kawaler i ARLETA PATRYCJA NALEWAJK, panna oboje z parafii tutejszej.

MICHAŁ PŁOCHOCKI, kawaler z parafii Wniebowzięcia NMP w Kałuszynie i ANNA KATARZYNA PODWOJSKA, panna z parafii tutejszej.

JÓZEF KINGAWKA, kawaler z parafii tutejszej i ELŻBIETA KOWALCZYK, panna z parafii św. Michała Archanioła w Mińsku Mazowieckim.

JAKUB MICHAŁ CYKIER, kawaler z parafii tutejszej i DIANA MICHALIK, panna z parafii św. Trójcy w Kołbieli

ADAM RUDNICKI, kawaler z parafii św. Anny w Jakubowie i PAULINA JACKIEWICZ, panna z parafii tutejszej.