XXV Niedziela Zwykła

Dziś o 17.00 katecheza przedchrzcielna dla rodziców i tych, którzy mają zostać chrzestnymi w najbliższym czasie.

Spotkanie rodziców wszystkich dzieci przygotowujących się w tym roku do I spowiedzi
i Komunii Św. odbędzie się we wtorek 20 września o 19.00 w kościele. Prosimy
o obecność ojców i matek, czyli obojga rodziców.

W najbliższą środę – Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

Spotkania modlitewne grupy Odnowy w Duchu Św. odbywają się w czwartki po wieczornej Mszy Św. na plebanii.

Homilie czwartkowe wieczorem poświęcone są tematowi Mszy Św. Mogą być pomocą
w lepszym rozumieniu i przeżywaniu Eucharystii.

Spotkania młodzieżowej grupy Ruchu Światło-Życie mają miejsce w piątki po wieczornej Mszy Św.

Kurs przedmałżeński dla narzeczonych zaczyna się 26 września o godz. 19.00. Będzie on raz w tygodniu w poniedziałki w domu parafialnym. Zapisy na pierwszym spotkaniu.

Zapraszamy chłopców po I Komunii i starszych  w szeregi ministrantów. Chętnych zapraszamy do zakrystii lub na zbiórki w sobotę o 9.30.

Spotkania bielanek odbywają się w każdą sobotę od 11.30 do 13.30. Obecność obowiązkowa.

Duszpasterstwo przedsiębiorców TALENT zaprasza na spotkanie 20 września
pt. „Efektywny pracownik  efektywnego szefa. Każdy ma swoją szansę”. Początek – Msza Św. o 18.00, później dyskusja w grupach w budynku parafialnym.

Spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania, którzy kończą przygotowanie, odbędzie się za tydzień w niedzielę o 17.00.

Wszystkich pielgrzymów Światowych Dni Młodzieży oraz wolontariuszy i gospodarzy Dni w Diecezji zapraszamy na czuwanie pt. „ŚDM - Historia Prawdziwa” za tydzień
w niedzielę 25. września o. 19.00.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

W nowym numerze „Gościa Niedzielnego” m.in.:

- o tym, jak w Czechach broni się życia dzieci nienarodzonych

- czy w Anglii jest się czego bać - reportaż z Harlow, gdzie zamordowano Polaka

W nowym numerze „Idziemy” m.in.:

- „Telewizja dzieciom” – o kanale telewizyjnym bezpiecznym dla dzieci

- jak i dlaczego powinniśmy chronić swoje dane osobowe

- „Dzieci- nasz skarb” – czy uda nam się odwrócić złe trendy w demografii