IV Niedziela Zwykła

Teraz, w czasie ogłoszeń można złożyć na tacę ofiarę na ogrzewanie kościoła.

Ponadto w dniu dzisiejszym:

- przy wejściu do kościoła można nabyć obrazy z wizerunkiem Matki Bożej Hallerowskiej.

- po Mszy św. o godz. 12.30 koncert Chóru Cantate Domino i Chóru Kameralnego Miasta Sulejówek.

- na Mszy św. o godz. 16.00 z udziałem Zgromadzeń Zakonnych z obu dekanatów Mińska Mazowieckiego będziemy się modlić za osoby konsekrowane i o powołania zakonne.

We wtorek 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego, zwane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte w tym dniu w naszym kościele o godz. 6.30, 8.00, 9.30, 16.30 – dla dzieci i 18.00. Na każdej Mszy świętej poświęcenie gromnic, które można nabyć w dniu dzisiejszym w kiosku przed kościołem, natomiast 2 lutego, przed każdą Mszą świętą przy stoliku pod chórem w kościele. Ofiary złożone na tacę w Święto Ofiarowania Pańskiego są przeznaczone na utrzymanie zakonów kontemplacyjnych.

We wtorek 2 lutego z racji święta kancelaria parafialna będzie nieczynna.

W środę 3 lutego Wspomnienie liturgiczne Św. Błażeja, biskupa i męczennika, patrona od chorób gardła. Na każdej Mszy św. błogosławienie gardeł połączone z prośbą o zachowanie od chorób gardła i języka.

W piątek 5 lutego Wspomnienie liturgiczne Św. Agaty, czczonej jako patronka od ognia i wspomożycielka w czasie pożarów. Na każdej Mszy św. poświęcenie chleba ku czci św. Agaty.

W tym tygodniu przypada I czwartek,  I piątek i I sobota miesiąca. W I piątek spowiedź rano w czasie Mszy świętych, natomiast po południu od godz. 17.30. Kapłani, jak co miesiąc udadzą się w I piątek do chorych z komunią świętą o godz. 9.

W przyszłą niedzielę 7 lutego z racji I Niedzieli Miesiąca po Mszy św. o godz. 12.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, procesja eucharystyczna i spotkanie dla kółek różańcowych.

Najbliższa konferencja dla rodziców i chrzestnych odbędzie się w niedzielę 7 lutego o godzinie 17.00 w sali domu parafialnego.

W przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach św. będą dawane świadectwa przez członków Róż Różańcowych Rodzinnych, czyli rodziców modlących się za dzieci.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mińsku Mazowieckim informuje o ogólnodostępnym dniu konsultacyjnym dla Pacjentek z problemami uroginekologicznymi i zaprasza na konsultacje w dniu 23 lutego w godz. 8.00 - 15.00 do Poradni Położniczo-Ginekologicznej w Szpitalu Powiatowym w Mińsku Mazowieckim. Dokładniejsze informacje o rodzaju choroby konsultowanej w tym dniu znajdują się na plakatach w szpitalu.

W kościele pod chórem jest do nabycia prasa katolicka.

W najnowszym numerze tygodnika „Idziemy” m.in.: felieton Krzysztofa Ziemca „Wrzawa i wyzwiska” i wywiad z ks. Abp Henrykiem Hoserem o wychowaniu ;

W tygodniku „Gość Niedzielny” m.in.: o niedzieli bez zakupów i o „Matce Bożej od bolącej głowy”.

Kontynuujemy w naszej parafii wizytę duszpasterską, czyli kolędę.

Wizyta duszpasterska rozpoczyna się w soboty od godz. 9, natomiast w pozostałe dni tygodnia od godz. 16. Plan będzie dostępny na tablicach ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.