XXVII Niedziela Zwykłą

Dziś I niedziela miesiąca po Mszy św. o 12,30 adoracja Najświętszego Sakramentu, procesja i spotkanie kółek żywego różańca.

Dziś  o godzinie 17.00 w sali domu parafialnego konferencja dla rodziców i chrzestnych.

Dziś gościmy  Marcina Żukowskiego - ewangelizatora zaangażowanego w wiele warszawskich i ogólnopolskich dzieł ewangelizacyjnych takich jak "Jezus na Stadionie", Warszawska Akademicka Pielgrzymka Metropolitalna, Światowe Dni Młodzieży oraz ewangelizację na Juwenaliach, który będzie rozprowadzał filmy i książki religijne by zebrać na leczenie guza w głowie.

Dziś rozpoczyna nadawanie internetowa telewizja naszej diecezji warszawsko-praskiej "SALVE". Zachęcamy do oglądania szczególnie relacji z Synodu o rodzinie w Rzymie.

Dziś o godz. 16.00  poświęcenie różańców dla dzieci pierwszokomunijnych ze SP przy ul. Dąbrówki. Za tydzień zapraszamy dzieci ze SP przy ulicy Siennickiej.

Dziś Mińskie Towarzystwo Muzyczne oraz Parafia Narodzenia NMP zapraszają na Koncert organowy wykonawcy: Joanna Radziszewska (Kraków) – sopran Mateusz Rzewuski (Warszawa) – organy.

Zapraszamy chłopców, po I Komunii i starszych  w szeregi ministrantów. Zgłoszenia w zakrystii lub na zbiórce. Zbiórki w sobotę o godz. 9.30.

W środę wspomnienie MB Różańcowej. Tego dnia po Mszy św. o godz.18.00 różaniec będzie połączony z procesją w koło kościoła. Prosimy przynieść świece. Modlić się będziemy o pokój na świecie i za prześladowanych chrześcijan.

Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej o 18.00, a w niedziele o 17.00. Dodatkowo specjalnie dla dzieci modlitwa różańcowa będzie we wtorku i czwartki o 17.15. Dzieciom będą wtedy rozdawane obrazki, a najgorliwsze otrzymają później nagrodę. Za modlitwę różańcową można uzyskać łaskę odpustu zupełnego.

Jest do nabycia zeszłotygodniowy koncert „Claret Gospel”. Zapisy u pana organisty.

Za tydzień kolejny Dzień Papieski. w czasie ogłoszeń będzie możliwość złożenia ofiary na stypendium dla zdolnej ale ubogiej młodzieży – żywy pomnik Jana Pawła II.

Za tydzień Taca na misje.

Przed kościołem jest do nabycia prasa katolicka.

W tygodniku „Idziemy”:

- Europa w cieniu Minaretów

- Inwazja Masonów

w tygodniku „Gość Niedzielny”:

- O modlitwie różańcowej

- o wyjściu z długów i o Bogu