24 Niedziela Zwykła

Dziś w naszej parafii festyn i loteria. Całkowity dochód przeznaczony jest na Caritas parafialny.

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na nasze seminarium duchowne. Serdeczne Bóg zapłać.

Kandydatów do sakramentu bierzmowania, którzy kontynuują swoje przygotowanie, zapraszamy na pierwsze spotkanie po wakacjach dziś na godz. 19.

Jutro w poniedziałek 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Św. Msze św. w naszym kościele o godz. 6.30, 8.00, 9.30 i 18.00. Po każdej z nich możliwość ucałowania relikwii krzyża św.

14 września czyli jutro o godz. 19.00 zaczyna się kurs przedmałżeński. Będzie on raz w tygodniu w poniedziałki w domu parafialnym.

Terminy I Komunii św. w 2016 r.: 15 maja - SP Siennicka, 22 maja - SP Dąbrówki, 8 maja - SP Niedziałka i pozostałe szkoły.

Dzieci należące do służby liturgicznej mogą zapisać się na wyjazd do Warszawy na diecezjalny zlot służby liturgicznej. Wyjazd 26 września. Koszt 5 zł od osoby; zapisy u siostry Margaret.

W sobotę 26 września na terenie naszej Parafii organizowane jest jednodniowe „Szkolenie w Wierze – Samoodpowiedzialni” skierowane do osób przedsiębiorczych, odpowiedzialnych za rozwój swój i ludzi, w życiu zawodowym i rodzinnym. Poprowadzi je ks. dr Rafał Ostrowski z Poznania. Szczegóły na plakatach oraz przy stoliku u organizatorów

Za tydzień konferencja dla rodziców i chrzestnych o godz. 17.00 w Domu Parafialnym

Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na budowę parafii w Budach Barcząckich.

Przed kościołem jest do nabycia prasa katolicka. W tygodniku „Idziemy”:

- Szturm na Europę  - o imigrantach

- Państwo Katakumb - o objawieniach MB W Rwandzie;

w tygodniku „Gość Niedzielny”:

- Czy płakać po tęczy?

- O żydzie marokańskim nawróconym na chrześcijaństwo.