XI Niedziela Zwykła

W dniu dzisiejszym w naszym mieście uroczystość odsłonięcia i poświęcenia popiersia prezydenta Lecha Kaczyńskiego, zmarłego tragicznie w katastrofie smoleńskiej. Z tej okazji w naszej świątyni uroczysta msza św. z udziałem wielu znakomitych gości o godz. 12.30, a po niej przemarsz ul. Warszawską do skweru Prezydenta Kaczorowskiego i tam dalszy ciąg uroczystości.

Również dzisiaj o godz. 18 nowo wyświęcony ks. Robert Kowalski odprawi w naszym kościele msze świętą prymicyjną.

Wszystkie bielanki zapraszamy dziś po wieczornej Mszy św., czyli około godz. 19 na spotkanie do sali nad zakrystią. Na to spotkanie bielanki przynoszą swoje stroje. Prosimy też wszystkich, którzy zrezygnowali ze służby a mają stroje bielańskie lub strój scholi w domu, by przynieśli je do zakrystii.

Spotkanie dla rodziców, których dzieci wyjeżdżają z Siostrą Margaret na kolonie letnie do Piekar k/ Krakowa odbędzie się w najbliższy wtorek 16 czerwca, o godz. 19.

Ostatnie przed wakacjami spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej w najbliższą sobotę 20 czerwca o godz. 19 w budynku parafialnym.

W przyszłą niedzielę po mszach świętych poświęcenie pojazdów i modlitwa o bezpieczne wyjazdy wakacyjne.

Również za tydzień, w trzecią niedzielę miesiąca czerwca, po mszy św. o godz. 12.30 nabożeństwo do Matki Bożej Hallerowskiej.

W ramach rozgrywek Warszawsko - Praskiej Ligi Piłki Nożnej drużyny ministrantów i lektorów z naszej parafii zdobyły tytuł Mistrza Diecezji w dwóch kategoriach gimnazjum i open, szkoła podstawowa zajęła 3 miejsce. Mistrzowie Diecezji będą brali udział w mistrzostwach Polski. Zdobyte puchary będzie można zobaczyć w przyszłą niedzielę.