VI Niedziela Wielkanocna

Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tace, które – jak ogłaszaliśmy – są przeznaczone na seminarium duchowne naszej diecezji. Natomiast po mszy świętej ogólnopolska zbiórka do puszek na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Nepalu.

Spotkanie kółek różańcowych w dniu dzisiejszym po mszy świętej o godz. 12.30.

Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które w naszym kościele są odprawiane w dni powszednie bezpośrednio po mszy świętej wieczornej, natomiast w niedziele o godz. 17.

W najbliższą sobotę 16 maja Uroczystość św. Andrzeja Boboli, patrona Metropolii Warszawskiej. Msze św. w tym dniu o godz. 6.30, 7, 8 i 18.

W przyszłą niedzielę w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego o godz. 11 pierwsza grupa dzieci z naszej parafii przystąpi do I komunii świętej. Prosimy osoby nie związane z tą uroczystością o wybranie tego dnia innych godzin mszy świętych. Spowiedź dla dzieci komunijnych i ich rodzin w najbliższy piątek 15 maja od godz. 16.

Zgodnie z ustaleniami Parafialnej Rady Duszpasterskiej chcemy podkreślić fakt, że nasza świątynia parafialna jest od 2000 roku sanktuarium maryjnym. Dlatego też rozpoczynamy specjalne nabożeństwa do Matki Bożej Hallerowskiej, które będą się odbywały w trzecią niedzielę miesiąca po mszy świętej o godz. 12.30. Dlatego też zapraszamy wszystkich na pierwsze takie nabożeństwo w przyszłą niedzielę 17 maja.